holek87

IMI Home Security Camera 1080P przestała reagować

Recommended Posts

Cześć 

Od paru dni kamera IMI Home Security Camera 1080P zniknęła jako online w mojej aplikacji, stale jest offline (internet w domu działa, więc to nie wina braku internetu lub awarii routera). Usunąłem ją i chciałem ponownie sparować, ale bez skutku. Dzisiaj postanowiłem wziąć kamerę do domu (bo standardowo mam ją zamontowana w garażu), na kamerze ciągle świeci się żółta dioda. Próbowałem zresetować kamerę, przytrzymując przez 5-10 sek przycisk reset, ale nic to nie dało. Odłączenie jej od sieci i podłączenie ponowne od razu uruchamia żółta diodę. Podczas próby parowania urządzenia z aplikacją, nic się nie dzieje. Z kamery korzystam od ok 4 msc, do tej pory działała bez problemu. Czy ktoś może coś podpowiedzieć, co się mogło stać?

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj zdjecie kamerki i model z pudelka lub na spodzie. masz bricka i musisz wrzucic firmware z karty sd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 1.03.2020 o 10:06, rezmus napisał:

daj zdjecie kamerki i model z pudelka lub na spodzie. masz bricka i musisz wrzucic firmware z karty sd.

 

Dzień dobry.
Miło mi powitać zacne towarzystwo tego forum.

Przepraszam,
po napisaniu swojego zapytania nie znalazłem opcji pozwalającej na jego wysłanie. Stąd też wysyłam  z tego miejsca.Mam nadzieję,że nie narozrabiałem.

Chociaż nie zupełnie, ale mam podobny problem do opisanego na tym forum przez użytkownika Hołek87. Po resecie smartfona (Samsung S7) do ustawień fabrycznych a następnie
pobrania jego kopii zapasowej mam problem z uruchomieniem kamerki.Na dodatek zapomniałem hasła wiec zmuszony byłem przeprowadzić instalację i konfigurację od zera. Kilkanaście resetów i niestety rezultat żaden. Dochodzę do momentu kiedy po uruchomieniu aplikacji Mi Home otrzymuję komunikat, że kamerka jest w trybie off line. Kilkukrotne próby i ponowne instalacje dają ten sam efekt. Nie mam pojęcia co powinienem zrobić by przejść do trybu on line.Internet mam ok. Przed dokonanymi zmianami w smartfonie  kamerka pracowała super. Internet jest ok. Poprzednio była ok 5-6 m od routera teraz 1 m i  jest co jest. W załączeniu posyłam foto dokumentujące ową sytuację. W zał. dla zorientowania posyłam grafiki oraz  plik z komunikatami. Nieśmiało liczę, że ktoś mi pomoże. Już dziękuję.

Pozdrawiam-Zenon P.

a.JPG

b.JPG

c.JPG

d.JPG

e.JPG

f.JPG

xiaomi.mp3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now