Skocz do zawartości

Ninebot/Xiaomi ES2 czy Xiaomi M365 Pro?


murmich

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!

Mam pytanie, gdyż zastanawiam się nad zakupem jednej z tych dwóch hulajnóg. Generalnie fajnie by było jakby był dobry zasięg (koło 30 km). No i żeby była w miarę bezobsługowa. Słyszałem dużo na temat jednej jak i drugiej. Słyszałem o tym "hamulcu - spowalniaczu" w Ninebocie, problemach z dętkami w Xiaomi i moje pytanie, czy lepszym wyborem jest kupić M365 Pro, czy ES2, nie chcę ES4, bo tu już jest za wysoka cena. Oraz pytanie ile trwa wymiana jednej dętki w Xiaomi?

Pozdrawiam!

Edytowane przez murmich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Zasięg jest bezpośrednio zależny od temperatury otoczenia, wagi użytkownika, konkretnej sztuki (chodzi o baterię), ukształtowania terenu oraz sposobu jazdy. Konkretnej odpowiedzi nie ma, producent podaje maksymalny zasięg testowany pewnie w próżni. W necie jest mnósto testów, porównań i jedna i druga hulajka ma wady i zalety. Wybór jednej z nich, to kompromis i zgoda na wady jakie ma, więc sam musisz podjąć decyzję, zwłaszcza patrząc przez pryzmat tego, na czym Ci zależy. Co do pytania ile trwa wymiana dętki... to też nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Ogólnie nie jest to prosta sprawa. Mi wymiana tylnej dętki zajmie z 10min a przedniej z 20min. A Tobie pewnie tył - godzina, przód - pół dnia - bo nigdy tego nie robiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...