Skocz do zawartości

czarny ekran brak mozliwosci odzyskania danych?


Mejdo00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Pare dni temu bardzo niefortunnie upuscilam moja 8mke ekranem do dolu. Szklo hartowane peklo, ale wyswietlacz jest nietkniety. Problem jest taki, ze mimo to, nie dziala. Telefon sie laduje, ekran chyba dziala, bo czasem wibruje kiedy np. probuje wprowadzic kod albo uzyc czytnika linii papilarnych, no i oczywiscie wszystkie alarmy jak na zlosc dzialaja... Ale poza tym, ciemnosc. Oczywiscie jest ustawiony na ladowanie odczas podlaczenia do PC wiec nie jestem w stanie dostac sie do jakichkolwiek danych. Byl to relatywnie nowy telefon i jakos odkladalam na pozniej zakladanie konta MIU. Probowalam z adapterem USBC to HDMI i wciaz nic.

Czy ktos ma jakikolwiek pomysl jak odzyskac dane? Bo ja juz sie wyczerpalam i nic madrego w sieci nie moge znalezc. Ostatnia nadzeija w Was.

EDIT. Jesli watek z takim dokladnie problemem sie pojawil, bardzo prosze o link, bo juz chyba wszystko przyczytalam a rozwiazania na dokladnie taki problem nie moge znalezc. :( 

Edytowane przez Mejdo00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam podobnie

miesiąc temu telefon wywalił mi się na ziemię-działał bez problemu ale mały uszczerbek w rogu był. Dziś rano działał i nagle czarny ekran, dzwoni, wydaje dźwięki, wibruje. Po szturchnięciu pojawia się na dosłownie pół sekundy biały pasek na 0.5 cm szerokości na całej długości ekranu, tak więc chyba cały LCD do kosza.

Teraz powoli się zastanawiam jak odzyskać zdjęcia, kontakty, nagrane rozmowy.

Druga sprawa czy naprawiać, jak tak to skąd LCD, kto dobrze to wymieni i czy to się w ogóle opłaci pod kątem finansowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...