Skocz do zawartości

MIUI 20.2.27


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pytanko. kiedy będzie porządek z aplikacją "Pliki"?

W przypadku przeglądania pamięci wewnętrznej, jest jedna aplikacja Pliki.

Dajmy przykładową sytuacji. Wchodze na strone z hostingiem zdjęć i jest opcja "wgraj zdjęcie", po czym klikam żeby wybrać za pomocą aplikacji "Pliki" i ta wersja różni się całkowicie.

Screenshot_2020-03-01-00-13-01-233_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.67145d5db48f18f5bed3929d1decaf37.jpgScreenshot_2020-03-01-00-16-16-611_android.thumb.jpg.5ab883c9aa0d157cc4c71bde13970d94.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi 9 Lite przy Widevine L1 Netflix odtwarza tylko dźwięk bez obrazu. Na poprzedniej wersji Romu wszystko było okej. Przeinstalowanie aplikacji nic nie daje. Magisk Hide też nic nie daje.

Wysłane z mojego MI CC 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2020 o 21:59, Orjon napisał:

Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu sugerujemy instalację poniższej paczki przygotowanej przez @fredek.

Czy komuś ta paczka blokuje reklamy na YT? Czy powinna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi 9 Lite przy Widevine L1 Netflix odtwarza tylko dźwięk bez obrazu. Na poprzedniej wersji Romu wszystko było okej. Przeinstalowanie aplikacji nic nie daje. Magisk Hide też nic nie daje.

Wysłane z mojego MI CC 9 przy użyciu Tapatalka


Usuń plik liboemcrypto.so z folderów vendor/lib i vendor/lib64. Spowoduje to downgrade do L3, ale będzie obraz w Netflixie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grzegorz.lki napisał:

Po tych resetach do TWRP mam taką dziwną linijkę "RescueParty".
Może ktoś wie o co chodzi lub co to jest

No jak to co, TWRP urządza sobie Imprezę Ratowniczą :D

Przeflashuj recovery jeszcze raz i wyczyść cache/dalvik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic pozostaje wrócić na stable i wrzucic kernel immensity albo r4v3n.

Możecie mi powiedzieć jak sprawić by powiadomienia z facebooka byly jak dawniej czytelne? Próbowałem instalować jakaś wersje fb z apk mirror ale nie pomogło albo złą ściągnąłem.. u was też tak sie pojawiają?

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

09c8d6094337f87352eaff4ec4df35b9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

Możecie mi powiedzieć jak sprawić by powiadomienia z facebooka byly jak dawniej czytelne? Próbowałem instalować jakaś wersje fb z apk mirror ale nie pomogło albo złą ściągnąłem.. u was też tak sie pojawiają?

Spróbuj zmienić na Androidowe, nie mam jak sprawdzić bo nie korzystam z powiadomień facebooka. 

Screenshot_2020-03-02-11-28-53-915_com_miui.notification.thumb.jpg.14493181ecf60cfa679f89d16e2cd189.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcinj6 napisał:

A ja się zastanawiam jak to jest ze na stock kernel przez noc potrafi zejść nawet do 10% baterii z wyłączonym AoD a na custom kernel 2% baterii działając przy tym szybciej niz na stocku.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

4 godziny temu, QBAQ napisał:

@marcinj6 widocznie Kernel jest skopany, nie ma się co zastanawiać. 

Faktycznie prądowa porażka...

I to od kliku edycji...

Jakaś solucja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, marcinj6 napisał:

Wróciłem na stable bo jednak dev to dev. Nie było by źle gdyby nie skopana bateria w miui dopiero custom kernel załatwia sprawę..

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

A stable to już nie Miui?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

Tak ale z custom kernelem. Bateria zyje! Odrazu lepiej. Na weekly nie zainstalujesz custom kernela. Tylko znowu na stable brak kolorowych ikon i powiadomien z wszystkich apek.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Czyli zostaje czekać albo na naprawę kernela na weekly albo wrócić do globala? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Mi MIx 2 problem z aplikacją Zdrowie. Nie można dodać w opcji „Data sources”  urządzeń. (W moim przypadku Mi Body Composition Scale 2 Mi Band 4).. Pojawiają się tylko jakieś chińskie znaczki. W pozostałym zakresie aktualizacja wydaje się być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawa sprawa. Na tym wydaniu świruje mi MiBand4; brak powiadomień z aplikacji, info o połączeniu przychodzącym czy SMS. Aplikacja wykrywa opaskę gdy w MiFit wybiorę opcję wykrywania i przez chwilę powiadomienia działają... Podłączam słuchawki BT i po tym zabiegu opaska znowu nie odbiera powiadomień od telefonu.

Wszelkie ograniczenia baterii etc, wyłączone, dostęp do powiadomień ustawiony jak Chińczyk przykazał jakby ktoś chciał zasugerować takie możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, piter1114 napisał:

Czy ktoś zauważył,że powiadomienia z gmaila przychodzą jak chcą? czasami grupowo, po wybudzeniu...

mam tak juz od poprzedniej wersji.

generalnie wrzucilem stable jeszcze oparte na PIE i tak zostaje. Andek 10 to jakas kaszana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że pakiet mobilny na 10 znika ekspresem. Wszystko co może ma dostęp do danych mobilnych i działań w tle. Na 9 tego nie było. Dopiero po wprowadzeniu ograniczeń jest jak ma być.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...