Skocz do zawartości

MIUI 20.2.27


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, fullrespect napisał:

 


I:addFile '/data/misc/SYXfgxoaAcq+tFH7viGSGB/IRnvKZHtGyO7,sJPhf+BHFoHmeD' including root: 1
  ==> set selinux context: u:object_r:recovery_data_file:s0
I:Error adding file '/data/misc/SYXfgxoaAcq+tFH7viGSGB/IRnvKZHtGyO7,sJPhf+BHFoHmeD' to '/data/media/0/TWRP/BACKUPS/3e879e81/2020-02-28--21-20-06_xiaomieu/data.f2fs.win000'
Error creating backup.
I:ERROR tarList for thread ID 0
Error creating backup.
I:InfoManager saving '/data/media/0/TWRP/BACKUPS/3e879e81/2020-02-28--21-20-06_xiaomieu/data.info'
createTarFork() process ended with ERROR: 255
Backup Failed. Cleaning Backup Folder.
I:Copying file /tmp/recovery.log to /data/media/0/TWRP/BACKUPS/3e879e81/2020-02-28--21-20-06_xiaomieu/recovery.log

 

Może system plików f2fs powoduje ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Może ktoś wypowiedzieć się o baterii w mi 9t pro bo ja mam wrażenie że na tej wersji bateria szybciej spada w dół niż na poprzedniej.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka


U mnie wszystko ok.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, QBAQ said:

Ktoś na Mi9 już ?

Tak @QBAQ wygląda, że możesz instalować, jeśli nie poprawi Ci starszych problemów, to na pewno nic ta aktualizacja nie psuje ;) Ja to jestem w szoku, że do tej pory już chyba druga aktualizacja i nadal działają płatności GPay bez Magiska, co mi jak najbardziej odpowiada. A ponieważ launcher został przywrócony do stabilnego wydania, to i ogólnie telefon zrobił się żwawszy jakby. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bartos napisał:

Mi9, po włączeniu trybu ciemnego i ustawieniu dynamicznej tapety z pustynią, jest ona wyświetlana w formie noc. W ogóle się nie rozjaśnia. 

Mam to samo.

Co więcej, od dawien dawna istnieje taki problem, że po ustawieniu 24h tapety pulpitu, nie można zmienić tapety na ekranie blokady, która zmienia się na tą samą z pulpitu.
Po ustawieniu "góry" na tapetę pulpitu, automatycznie zmienia się tapeta ekranu blokady na tę samą, jedynym wyjściem jest zmienić tapetę pulpitu.

Trochę to zagmatwane, zawsze wypadało mi z głowy żeby o tym napisać.

Ktoś może potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mates21 napisał:

Skoro poprawka "problemów z niektórymi aplikacjami firm trzecich w ramach Globalnego ciemnego motywu" i faktycznie np. apka wykop ma już normalny kolor czcionki komentarzy (na poprzednim wydaniu z globalnym ciemnym było zle), to czy tak samo można naprawić np wyświetlanie na apce horizon go? Od początku na globalnym ciemnym jest tak jak poniżej.

To zależy od Xiaomi, ten punkt pochodzi z ich changeloga a nie naszego.

9 godzin temu, mates21 napisał:

Na tej nowej wersji przeglądarki nie ma podpisu ikon skrótów, czy to u mnie coś nie gra?

Jeśli chodzi o ikonki trybu nocnego, wersji pc etc. to coś u cb nie gra. na rn7 jest ok.

5 godzin temu, dar00 napisał:

jest sens upgradeu na mi 8se? Mam poprzednią wersję i się wacham.

Gdyby moje Mi 8 SE nie miało rozlanego ekranu, to bym Ci powiedział. Ale nie mam jak sprawdzić.

4 godziny temu, marcin19883 napisał:

Redmi Note 7 został usunięty z serwerów. Będzie poprawka, czy przez bugi zawieszony?

Jak uda nam się rozwiązać problemy z lockscreenem to będzie. Problem z apką Zdrowie potwierdzony, mi jednak też wywala (ale tylko w logcatach...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin19883 też tak uważam, to kolejny zapychacz do niczego w zasadzie się nie nadający. Powinna być po prostu opcjonalna w Sklepie Play. Ja to badziewie usunąłem.

@mates21 u Was coś nie gra

Screenshot_2020-02-28-20-41-58-556_com.android.browser.jpg

 

Jeszcze odnośnie samego wydania na Mi9, jest wporządku. Widać też, że zmiana launchera na stabilny dużo dała.

Nie wiem tylko gdzie te nowości z edytora Video, ale to szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja kompletnie zwalila mi niektóre aplikacje na ciemnym motywie, no Facebook który działał standardowo, teraz jest nie do użytkowania, no świetne kolory mają. 

IMG_20200228_210411.jpg

1 godzinę temu, Se8a napisał:

Ta wersja kompletnie zwalila mi niektóre aplikacje na ciemnym motywie, no Facebook który działał standardowo, teraz jest nie do użytkowania, no świetne kolory mają. 

... Teraz widzę że kaszani mi nawet motyw w klawiaturze... Tak jest teraz... 

Screenshot_2020-02-28-21-05-16-343_com.brave.browser.jpg

1 godzinę temu, Se8a napisał:

Ta wersja kompletnie zwalila mi niektóre aplikacje na ciemnym motywie, no Facebook który działał standardowo, teraz jest nie do użytkowania, no świetne kolory mają. 

A tak było zawsze. 

Nawet zwalona wersja sprzed tygodnia na ciemnym motywie nie ingerowała w kolory aplikacji. U mnie dopiero ta wersja systemu psuje kolory w aplikacji wykopu, do tej pory było ok. I co z tego jak dodano opcje zmiany ciemnych motywów w przeglądarce jak na wszystkim innym kolory skaszaniono

 

Screenshot_2020-02-28-21-07-57-368_com.brave.browser.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin19883 napisał:

Nie prościej usunąć appkę? po co ona komu?

Statystyki dotyczące snu w apce Zegara nie działają bez tej apki.

@mates21 u ciebie gdzieś problem, u mnie jest OK.

31 minut temu, QBAQ napisał:

Nie wiem tylko gdzie te nowości z edytora Video, ale to szczegół.

Galeria > Wspomnienia > na górze Edytor filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po instalacji mnie nie działa gpay ale to pewnie wina magisk, którego po instalacji też wywaliło, ściągnąłem wchodzę w TWRP a tu brak ustawionego hasła i pamięć zaszyfrowana :) po instalacji zrobiłem wipe dalvik cache i wipe cache.

System mi działa normalnie, tylko monit o hasło nie wyskakuje w TWRP, wie ktoś jak to bezboleśnie naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dzidexx napisał:

Ta wersja 

https://mega.nz/#!hlZXmIgb!2wAR4gFl9r59hJtRaXW7uf7P0dTEKmj-Nu3mOa_6e7s

działa u mnie na przedostatniej wersji MiuiEuDev.

Pobrałem lub wyciągnąłem z 20.01.16 jeśli dobrze pamiętam.

Tu są inne:

https://mega.nz/#!hlZXmIgb!2wAR4gFl9r59hJtRaXW7uf7P0dTEKmj-Nu3mOa_6e7s

Jeśli system ci się odpala usuń odciski, twarz, pin/hasło/wzór i dodaj pin.

 

Te linki są takie same :)

Wgram może to recovery

https://forum.xda-developers.com/mi-9-se/development/recovery-unofficial-twrp-3-3-1-0-t3935470

i zobaczymy (o ile to nie to samo).

Pomogło dopiero niestety wipe -> format data, kolejna niespodzianka to, że po restarcie nie znalazło mi kopi zapasowej na koncie google mimo że pół godzin wczesniej ją utworzyłem (sprawdzałem kilka razy), uratowała mnie jedynie kopia na chmurze Xiaomi...

Pozostaje pytanie dlaczego tak się stało, przechodziłem z wersji 20.1.21 na 20.2.27 przez TWRP jak za każdym razem, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi nie bangla z pobieraniem z google play na poprzedniej wersji tez nie śmigało zbyt szybko, ale teraz wisi na rozpoczynam pobieranie i tak czasem i z 5 minut zanim ruszy albo nie xD wyczyszczenie menadżera pobierania pomaga jednorazowo jednak po czasie problem powraca(problem na stock dns i google taki sam)

Właściwie to już po jakimś czasie pomaga tylko restart na pobieranie z play. 

 

Zmiana dns na google rozwiazuje sporo porblemów z aplikacjami np. hangouts prehistoryczny prawie martwy komunikator wysyła obrazki i nie wywala błędów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, marcin19883 napisał:

Tu masz aktualne, najnowsze twrp XDA

Niestety oficjalnego twrp nie ma(jeszcze) na ten telefon(grus)

Wgrałem TWRP z Twojego linku i powróciła enkrypcja (w sensie monit) także jest ok. Fajnie zmienili graficzny interfejs.

Teraz mam niestabliny FW 20.2.27 i niestabilne TWRP 13.3.1-14, jak to nie je*nie to będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin19883 napisał:

To, że jest coś nieoficjalne, to nie znaczy, że niestabilne.

Ale nie znaczy też że stabilne :)

Zauważyłem że wyskakujące powiadomienia w chrome są "zamrożone" nie da się w nie kliknąć, workaround jest taki żeby obrócić ekran, wtedy okienko staje się interaktywne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...