limfao23

Spadki płynnosci animacji po aktualizacji do Androida 10

Recommended Posts

Witam, od czasu aktualizacji mi mixa 2s do androida 10 zauwazylem spadki plynnosci przy kilku aplikacjach wlaczonych nawet przy przesuwaniu ekranow albo scrollowaniu na yt czy przegladarce, wczesniej tak nie mialem i mnie to irytuje. Mam miui global. Czy instalacja romu z miui polska naprawi ten problem? Z gory dzieki.

Dnia 26.02.2020 o 23:31, limfao23 napisał:

Witam, od czasu aktualizacji mi mixa 2s do androida 10 zauwazylem spadki plynnosci przy kilku aplikacjach wlaczonych nawet przy przesuwaniu ekranow albo scrollowaniu na yt czy przegladarce, wczesniej tak nie mialem i mnie to irytuje. Mam miui global. Czy instalacja romu z miui polska naprawi ten problem? Z gory dzieki.

Zrób porządek w telefonie, ewentualnie wywal "kobyły" typu Facebook (można korzystać przez przeglądarkę) , skonfiguruj każdą aplikację pod kątem wykorzystania baterii, uprawnień itp., usuń nieużywane rzeczy przy pomocy progamu ADB FASTBOOT TOOLS i wtedy zobaczysz jak telefon działa. Możesz też zrobić factory reset i poustawiac wzystko od nowa - na pewno nie zaszkodzi a nawet jest wskazane przy przejściu na wyższą wersję Androida.

Śledzę tematy związane z Androidem 10 na Mix 2S i raczej wszyscy sa zadowoleni z działania telefonu po aktualizacji. Mój prywatny 2S też śmiga rewelacyjnie, 

Możesz oczywiście zainstalować xiaomi.eu ale nie sądzę żeby była jakakoliwiek widoczna różnica w szybkości działania - różnice są głownie w nakładce a nie w samym Androidzie.

• Like 1

Cześć, dzisiaj byłem zmuszony zrobić factory reset bo od aktualizacji był problem z płynnością. Telefon mam od ponad roku i to pierwszy reset, po resecie jak na razie śmiga mega płynnie. Co ciekawe na ogół miałem cały czas ponad 3Gb ramu wolnego a i tak przy scroliwaniu smsów, poczty, yt, nawet ustawień było klatkowanie a chwilę później było ok i tak w kółko.