Skocz do zawartości

MIUI 11 kontra bateria


Radziwil

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Posiadam Redmi Note 8 Pro wersja z 128 GB. Obecnie mam zainstalowany MIUI w wersji 10.4.5.1. Na obecnie zainstalowanej wersji MIUI telefon działa mi do 3 dni. Po przeczytaniu kilku wypowiedzi osób, które dokonały aktualizacji MIUI do wersji 11 i drastycznym spadkiem wytrzymałości baterii, cały czas wstrzymuję się z aktualizacją. System proponuje mi aktualizację do wersji 11.0.3.0. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie. Proszę Was o podzielenie się z opinią. Czy warto aktualizować MIUI? W obecnej wersji niestety nie wszystko działa tak jakbym chciał, np. nie korzystam z aplikacji do odbierania SMSów firmy Google, tylko firm trzecich, przez co nie otrzymuję powiadomienia dźwiękowego o odebraniu SMSa. Próbowałem różnych aplikacji, zawsze z tym samym efektem, czyli bez dźwięku powiadamiania. Dodatkowo, widżety na ekranie nie aktualizują się, np. widżet z pogodą. Przesiadłem się z Huawei, na którym nie miałem takich problemów, co nie oznacza, że ich sprzęt jest idealny, bo i tam nie wszystko działało bezbłędnie.

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...