Skocz do zawartości

Brak szybkiego ładowania, telefon ładuje się strasznie małym prądem.


matibramka

Rekomendowane odpowiedzi

Część,

Mam problem z moim Mi9T/Redmik20. Ostatnio przestało mi działać szybkie ładowanie, telefon ładuje się bardzo powoli, czasami się rozłączył ładowanie, a ostatnio po całej nocy ładowania miał tylko 73%.

 

W aplikacji Ampere pokazuje mi że prąd z jakim ładuje to przedział od 50mA do 500mA. 

 

Testowałem różne ładowarki oraz różne kable, cały czas tak samo. U mojej dziewczyny w Mi9Se ładowarki lądują poprawnie.

Z tego co czytałem to może być wina płytki USB. Czy ktoś to już może w swoim egzemplarzu wymieniał ? Lub miał podobny przypadek i jakoś sam naprawił ?

Prosze o pomoc. 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez matibramka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem to samo winnym okazał się kabel (miałem GreenCella w oplocie, który działał poprawnie ponad rok) po zmianie na oryginalny z pudełka wszytko działa.

EDIT: Sorry nie zobaczyłem, że testowałeś różne kable.

Edytowane przez chrzonas
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokladnie coś podobnego w Huawei mate 8 po użyciu kabla z magnetyczna końcówka. Raz niedokładnie przyłożyłem, prawdopodobnie zrobilo się jakieś zwarcie na pinach ładowania i później wszystkie ładowarki ladowały max 300-500 mAh. Dodatkowo program Ampere pokazywał LADOWANIE USB.
Po kilku dniach wymyśliłem żeby jeszcze specjalnie popróbować tym kabelkiem zrobić podobne zwarcie bo już byłem zdesperowany i nagle ładowanie wróciło do normy. Tak jakby się jakiś tryb ustawił na sztywno.
Używałeś podobny kabel albo w jakiś inny sposób mogłeś zrobić tam zwarcie ??

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Croul napisał:

Miałem dokladnie coś podobnego w Huawei mate 8 po użyciu kabla z magnetyczna końcówka. Raz niedokładnie przyłożyłem, prawdopodobnie zrobilo się jakieś zwarcie na pinach ładowania i później wszystkie ładowarki ladowały max 300-500 mAh. Dodatkowo program Ampere pokazywał LADOWANIE USB.
Po kilku dniach wymyśliłem żeby jeszcze specjalnie popróbować tym kabelkiem zrobić podobne zwarcie bo już byłem zdesperowany i nagle ładowanie wróciło do normy. Tak jakby się jakiś tryb ustawił na sztywno.
Używałeś podobny kabel albo w jakiś inny sposób mogłeś zrobić tam zwarcie ??

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Dzięki za podpowiedź, bo właśnie używałem kabli magnetycznych. Zapomniałem dodać do opis. :(

Jak wrócę do domu to sprawdzę i dam znać czy podziałało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...