Skocz do zawartości

Przyszłość serii Mi Max


Pekka Pajkonen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest przyszłość serii Mi Max? Jakiś czas temu, przeczytałem o tym, że ktoś ważny w Xiaomi powiedział, że w 2019 roku nie wyjdzie nowy model serii Mi Max, konkretnie chodzi o ten z 4 na końcu. Chciałbym się dowiedzieć, czy seria Mi Max została na stałe "uwalona", czy dotyczyło to tylko roku 2019 i w przyszłości będę mógł zakupić nowy model z tej serii?

Pytam, ponieważ do tej pory mam Mi Max Prime, i nie wyobrażam sobie, że będę miał smartfon z mniejszym ekranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 24.02.2020 o 23:52, JamCiTo napisał:

Ale gdzie widzisz problem? Masz 6,4" ekranu (też taki miałem), poźniej Max3 z 6,9" przekątną... A teraz klepię z RN8Pro z 6,53". Jakby nie patrzeć większa przekątna od MiMax, tylko mniejssy gabart telefonu i to konkretnie... 

 Nie pisz herezji, nie ma co porownywac... Redmi note 8 pro ma proporcje 19,5:9 a mi max 3 18:9. Pierwszy jak i drugi mi max bodajże 16:9. Jak chcesz to sobie przelicz w cm powierzchnię kwadratową.

W mi maxie jest duża powierzchnia robocza a w 8pro po prostu wysoki ekran. Jak dla mnie powyżej 18:9 fony są kiepskie do multimediów, filmy i tak są głównie w formacie 16;9, na YouTube większość filmów też. Powiększając film na cały ekran ucina dół i górę, w takim 8pro utnie więcej a o ostatnich Sony to już nie będę wspominał bo pojechali po bandzie. 

Jak dla mnie mogli by zostać przy formacie 18:9 a nie ciągle kombinują. 

 

 A co do autora to kup 3 bo jest dobra i nówka kosztuje już ponad 800zl za wersję 6/128gb. Snap 636 to wciąż dobry proc i bliźniaczy z 67x. No chyba że potrzebujesz coś naprawdę szybszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...