Skocz do zawartości

Połączenia wideo


martinii

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, martinii napisał:

Witam,

Jak nawiązuje się połączenia wideo w tym telefonie? W dialerze nie widzę opcji połączenia wideo... :/

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

Możesz na przykład użyć Google Duo, lub komunikatora WhatsApp, tak jak napisał kolega pq78 jest dużo aplikacji do wyboru.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2020 o 18:41, martinii napisał:

 

Witam,

 

Jak nawiązuje się połączenia wideo w tym telefonie? W dialerze nie widzę opcji połączenia wideo... :/

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Połączenia video działają w Play gdy aktywne jest VoLTE. Druga osoba też musi mieć słuchawkę obsługująca video i VoLTE. Tesowalem to pomiędzy Mi 9 Lite a Samsungiem S7 / S10. Działa bardzo spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu VoLTE pojawiła się u Ciebie w dialerze fabrycznym możliwość nawiązywania połączeń Video? Ja w Play oczywiście korzystam z połączeń Video, ale poprzez dodatkową aplikację i to zarówno w Xiaomi Mi9T jak i RN4 (w RN4 bez VoLTE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marciniozo napisał:

Po odpaleniu VoLTE pojawiła się u Ciebie w dialerze fabrycznym możliwość nawiązywania połączeń Video?

Mam Google DIaler standardowo w Mi 9 Lite. Jak wejde w szczegoły kontaktu to mogę wybrac Rozmowę video.  Ale ogolnie to najpierw wybieram  połaczenie głosowe i po nawiązaniu połaczenia pojawia sie ikona Rozmowa video i ją wybieram. 

To jest natywna obsługa połaczeń video przez sieć  i z tego co mi wiadomo tylko Play jak na razie to obsługuje w PL.

Edytowane przez Pitero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety u mnie (też sieć Play) jak wchodzę w szczegóły kontaktu to mogę nawiązać połączenie Video, ale poprzez aplikację Google Duo, albo Whatsapp. Po nawiązaniu połączenia głosowego nie ma takiej opcji o której napisałeś.  Mam standardowy dialer Xiaomi.

Tak jak napisał kolega pq78, w starym Samsungu Galaxy SIII, który jeszcze mam, jest natywna opcja połączeń Video w dialerze bez żadnych kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...