Oxu

Aplikacja always on display

Recommended Posts

Czy mógłby ktoś wrzucić apke od AOD z romu miui.eu. Apka powinna się nazywać com.miui.aod_...

Czy mógłby ktoś wrzucić apke od AOD z romu miui.eu. Apka powinna się nazywać com.miui.aod_...

Czy w tej wersji wyświetlane są ikonki z wszystkich aplikacji, czy tylko z niektórych jak w globalu?

Do podmiany w /system/priv-app/MiuiAod. Raczej nie uda się jej ot tak zainstalować.
MiuiAod.apk

Czy w tej wersji wyświetlane są ikonki z wszystkich aplikacji, czy tylko z niektórych jak w globalu?

Powinno z wszystkich wyświetlać.

Niestety, w ogóle nie działa (wywala błąd) na 11.0.5 stabilna (xiaomi.eu).

Być może pewne zmiany w devie są niekompatybilne z tym co jest na stable. Musisz niestety poczekać na nowego stable.

A ktoś ma z 9? A powiedz mi jeszcze Orion masz wszystkie powiadomienia na aod?

Edited by Oxu

Przerabiałem to jak byłem na stable. Też mnie denerwowało że nie ma powiadomień z wszystkich apek a dodatkowo brak kolorowych ikon na aod. Próbowałem podmienić/instalować AoD z eu weekly ale niestety się nie dało. Przeszedłem na weekly i tutaj są wszystkie powiadomienia i dodatkowo kolorowe. Niestety na weekly na ostatnich wydaniach nie działają custom kernele i wszelakie mody. Zastanawiam się nad powrotem na stable bo tam można wrzucić custom kernel i cieszyć się w pełni świetną baterią. Na miui czy to global czy china czy xiaomi.eu coś jest skopane i bateria jest kiepska wystarczy custom kernel i szok testy syntetyczne antutu czy inne pokazują dużo większe wyniki i widać że telefon dosłownie dostaje kopa a bateria przy tym rozwala. 7-8h sot lekko.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Mój AoD włącza się jak mam interesujące mnie powiadomienia. W innym przypadku AoD jest wyłączony. 

Nie ma takiej opcji w telefonie. Wydawało mi się że wspomniałem, że używam taskera - aplikacja do automatyzacji telefonu. Niedopowiedzenie w poście powyżej. 

Edited by frrancuz
  • Thanks 1