Skocz do zawartości

Mi router 3G wyrzuca wszystko urządzenia


Magic_coin

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć.

 

Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem Mi router 3g. Wspomniany router miałem ustawiony w trybie repeatera który rozsiewa sieć po swych dwóch zakresach częstotliwości oraz jako switch przewodowy do komputera stacjonarnego.

 

Zaobserwowałem że co jakiś czas wyrzuca on z sieci wszystkie urządzenia, nawet te po przewodzie. Wygląda to tak jak by się samoczynnie resetował. Zwykle pomagało ponowne połączenie do sieci urządzeń po kilkunastu sekundach, ale dziś przeszedł sam siebie i nie pozwolił się połączyć przez ponad godzinę.

 

Router którego sieć miał rozsiewać działa jak należy, internet jest.

 

Prawie się poddałem i zrobiłem z niego bez napędowego drobna, ale okno było zamknięte.

 

Czy nasz kitajski wynalazek posiada jakiś wbudowany harmonogram restartów lub auto aktualizacji? Pamiętam że był okres około godziny 16:00 czasem 16:15 gdy działy się te cyrki, ale jak wspomniałem trwały krótko więc zbagatelizowałem.

 

Jeszcze nie udało mi się z nim połączyć, ale jak ochłone to zaprzęgnę laptopa z przewodem, którym kiedyś przeprowadzałem pierwszą konfigurację i zobaczę co w tym chińskim interfejsie siedzi.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...