Skocz do zawartości

Rozlany Wyświetlacz po upadku nie działa dotyk


dawido1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pytanie odnośnie Wyświetlaczy gdzie mogę dostać do mi9 T Pro kompletny wyświetlacz? na Allegro widzialem  po 500-600 zł z Hong Kongu serwis obstawiam że bedzie droższy. Co polecacie w takim przypadku chciałbym go odratować  gdzie zakupić?  Faktycznie dość kruche są te wyświetlacze 

87060977_3146467465578604_7564108655809789952_n.jpg

Edytowane przez dawido1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marcinj6 napisał:

Spadł w tym etui? Chyba z wysoka na cos twardego trafił?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

spadł w oryginalnym etui który jest w zestawie płasko na płytki z 1,5 metra wysokości ekran jest już całkowicie czarny 

Edytowane przez dawido1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Nezumi napisał:

Tak na pierwszy rzut oka nie widać na nim żadnych uszkodzeń mechanicznych... ja bym chyba najpierw próbował wysyłać na gwarancję, kto wie, może przejdzie i naprawią :P. Jak chcesz sam kupować, to pewniaki masz tutaj: https://sklep.micenter.pl/pl/c/MI-9T-PRO-Redmi-K20-PRO/110

na zdjeciu nie widać na żywo jest pękniety ekran od połowy wyswietlacza do prawej krawędzi aż do samego dołu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Nezumi napisał:

upewnij się na jakich częściach, żebyś czasami nie skończył z jakimś pseudo-amoledem, który nawet obok nigo nie stał :P.

a jeszcze jeden znalazłem w zabrzu cena 507 zł tylko 2 tygodnie czekaja na transport z chin przez tego virusa sie odciąga  i że niby orginalne wyświetlacze tak jak mówisz jeszcze trzeba to zweryfikowac konkretnie

Edytowane przez dawido1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2020 o 20:36, dawido1991 napisał:

Witam Pytanie odnośnie Wyświetlaczy gdzie mogę dostać do mi9 T Pro kompletny wyświetlacz? na Allegro widzialem  po 500-600 zł z Hong Kongu serwis obstawiam że bedzie droższy. Co polecacie w takim przypadku chciałbym go odratować  gdzie zakupić?  Faktycznie dość kruche są te wyświetlacze 

87060977_3146467465578604_7564108655809789952_n.jpg

wyslij do micenter orginalne czesci i szybka naprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dawido1991 napisał:

a jeszcze jeden znalazłem w zabrzu cena 507 zł tylko 2 tygodnie czekaja na transport z chin przez tego virusa sie odciąga  i że niby orginalne wyświetlacze tak jak mówisz jeszcze trzeba to zweryfikowac konkretnie

Nie ryzykowałbym... MiCenter naprawia na oryginalnych wyświetlaczach, a cenę podają 900PLN... 500PLN jest w tym wypadku podejrzane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...