Skocz do zawartości

Błąd 10 - czyszczenie i wymiana filtra nic nie daje


discuspl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,   S55

Mój odkurzacz zaczął zgłaszać błąd 10 , wyczyściłem zbiornik , wymieniłem filtr a błędy nadal lecą , ssanie jest bardzo słabe , nie działa opcja zmiany mocy z aplikacji .

Odkurzacz działa ale na pól gwizdka :( , czy ktoś się spotkał z takim problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam ,   S55
Mój odkurzacz zaczął zgłaszać błąd 10 , wyczyściłem zbiornik , wymieniłem filtr a błędy nadal lecą , ssanie jest bardzo słabe , nie działa opcja zmiany mocy z aplikacji .
Odkurzacz działa ale na pól gwizdka :( , czy ktoś się spotkał z takim problemem ?

Miałem to samo.
Pomogło dopiero odinstalowanie i zainstalowanie apki od nowa (i założenie nowego konta).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Miałem taki problem. Okazało się, że filtr nie do końca wysechł i odkurzacz miał słabą moc ciągu - stąd error 10.

Ale ja odkurzam tylko na sucho. Nie mamy tez wilgoci w domu wiec sprawa wilgoci nie powinna wchodzić w grę. Póki co zabrałem filtr do pracy i przedmuchalem go sprężonym powietrzem. Teraz wyglada jak nowy. Przetestuje go wiec w weekend. Jeśli będzie ok to będę pewnie musiał przedmuchiwać filtr 2-3 razy w miesiącu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...