Skocz do zawartości

MIUI 20.2.20


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
18 minut temu, marcinj6 napisał:

Zauważyłem że tylko w trybie poziomym gdy wychodzę z aplikacji to system launcher sie wysypuje.

Potwierdzam na moim Mi Mix 2s występuje FC launchera przy wychodzeniu z aplikacji działających wyłącznie w trybie poziomym. Kod błędu wkleiłem kilka postów wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ta aktualizacja przyniosła wiele bugów u różnych osób na różnych telefonach a nawet tych samych telefonach. Z tym crashowaniem systemowego launchera nie da się korzystać normalnie z telefonu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam na moim Mi Mix 2s występuje FC launchera przy wychodzeniu z aplikacji działających wyłącznie w trybie poziomym. Kod błędu wkleiłem kilka postów wcześniej.
Tez podsylam logaca9a208b91399e7823f3ddd54e4d4292.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę odwołać problem z czytnikiem lini papilarnych, wygląda na to że to była moja wina, teraz już wszystko ok, przepraszam za zamieszanie. 

Jednak nie zmienia to faktu że ta wersja jest zwyczajnie zła, proszę przynajmniej o przywrócenie dzielenia ekranu w reupladzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich pytań i żądań odniosę się wieczorem, bo na ten moment nie mam specjalnie czasu. 

@QBAQ dziś pojawiła się nowa wersja przeglądarki, w której chińskie tłumaczenie wskazuje na to, że nareszcie dodali możliwość zignorowania systemowego ciemnego motywu i pozostawienia przeglądarki białej. Nie wiem, kiedy będzie to u nas, i nie wiem, czy to jest juz zaimplementowane w przeglądarce (bo mogli dodać samo tłumaczenie, a nie jego implementację - ale chyba jednak implementację też dodali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zrobiło mi się to samo co wcześniej przy próbie update'u Magiska.

Ściągnałem aktualizację, dałem żeby się uruchomił ponownie i zainstalował w TWRP. Telefon się nie uruchomił w TWRP tylko próbował wystartować normalnie i mam znowu bootloopa... System nie startuje, clean cache'a i dalvika nic nie daje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ogólnie najnowszy stable. Ale to było przed tym jak musiał zaorać telefon bo spędziłem ileś godzin próbując uruchomic system bez skutku.

Teraz już wszystko było ok, magisk działał, wszystkie płatności itp. Wyskoczyła aktualizacja MIUI, dałem żeby się uruchomił do TWRP no i tak dalej jak napisałęm wyżej... teraz nadal nie mogę odpalić systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariaczi miałem to samo kilka dni temu. Generalnie już teraz mogę Ci zasugerować factory reset. Jest jakiś kwas ostatnio - z tego co wiem z Magiskiem Canary. Ale jeśli twierdzisz, że wgrywasz Stable to wychodzi na to, że być może coś nie bangla z MIUI ten Magisk.

Mogę tylko dodać, że ja mam Magiska 20.3 na tym wydaniu (działa OK) MIUI Dev i czekam do wieczora, czy przewidują reup czy nie. Jak nie to ja się ewakuuje na wydania Stabilne, bo to co się dzieje od kilku miesięcy z wydaniami Dev praktycznie nie miało miejsca od MIUI 9, ani MIUI 10 do teraz. Chińczycy kombinują już bez trzymanki, a wcześniej przynajmniej była jakaś minimalna pewność, że wszystko będzie trzymać się kupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest, nie ma co cukrować. To oczywiście nie jest wina MIUI Polska, ani naszych Polskich "mejwenów" na tym forum, a już prędzej Xiaomi.eu. Chociaż tak de facto bazują na tym co Chińczyk daje, więc sami gónwa nie robią... Wierzę wręcz, że starają się to korygować, ale efekty od dłuższego czasu są mizerne.

Sam się łapię na tym, że MIUI długo było tym co powodowało że te telefony miały dodatkową przewagę nad innymi (oprócz ceny) a dziś MIUI chyba bardziej ciąży Xiaomi będąc jednocześnie zaletą i największą wadą marki o czym już pisałem kilka razy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wersji 20.1.21, w tej wersji z 21.02.2020 też nie, nie działa ikonka księżyca w przeglądarce.
Tzn. nie mogę włączyć jasnego trybu wyświetlacza w przeglądarce internetowej, kiedy ogólnie mam włączony ciemny wyświetlacz.
Na stronach internetowych z powodu słabego kontrastu niektórych tekstów nie mogę zauważyć w ciemnym trybie.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartos no nie działa gest bo "gest" dolnej belki go "zasłania" ;-)
@krzysztof798 no tak, bo Xiaomi stwierdziło, że ustawi przeglądarkę "na sztywno" w stosunku do motywu globalnego w telefonie. Jak chcesz zmienić przeglądarkę na "ciemny motyw" to musisz w telefonie ogólnie włączyć Ciemny Motyw. Swoją drogą to bujda z tym ciemnym motywem przeglądarki, bo włącza się po prostu tryb nocny - w dodatku wyglądający jakby uczeń liceum informatycznego to skomponował. Po joincie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...