Skocz do zawartości

Lollipop Mokee Rom


th0rax

Rekomendowane odpowiedzi

jako że nie widzę tutaj żadnego posta na temat tego romu, postanowiłem zamieścić tu swój wpis.

 

Wczoraj wgrałem soft i muszę przyznać że jest mega. Wszystko chodzi mega płynnie bateria wydaje się trzymać też dłużej, a co najważniejsze czyszczenie pamięci przynosi 500 mb wolnych zasobów! skutecznie utrzymuje się na poziomie 300 więc jest spora różnica.

 

Polecam wszystkim którzy nie znaleźli jeszcze romu dla siebie.

 

 

i od razu wyprzedzam pytania-> RIL bug rozwiązany wszystko pięknie działa ;]

 

w każdym razie jest to po prostu lollipop bez nakładek i specjalnych modyfikacji

 

http://en.miui.com/thread-71293-1-1.html

 

pod tym linkiem można sobie zaciągnąć i zobaczyć instrukcje. Ja wgrałem zrobiłem roota i wszystko od wczoraj chodzi rewelacyjnie. nie będę wrzucał screenów etc bo pod powyższym linkiem te informacje są. jedyny mankament do którego można by się przyczepić to małe braki w tłumaczeniu romu. Reszta bez zarzutu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że nie widzę tutaj żadnego posta na temat tego romu, postanowiłem zamieścić tu swój wpis.

Wczoraj wgrałem soft i muszę przyznać że jest mega. Wszystko chodzi mega płynnie bateria wydaje się trzymać też dłużej, a co najważniejsze czyszczenie pamięci przynosi 500 mb wolnych zasobów! skutecznie utrzymuje się na poziomie 300 więc jest spora różnica.

Polecam wszystkim którzy nie znaleźli jeszcze romu dla siebie.

i od razu wyprzedzam pytania-> RIL bug rozwiązany wszystko pięknie działa ;]

w każdym razie jest to po prostu lollipop bez nakładek i specjalnych modyfikacji

http://en.miui.com/thread-71293-1-1.html

pod tym linkiem można sobie zaciągnąć i zobaczyć instrukcje. Ja wgrałem zrobiłem roota i wszystko od wczoraj chodzi rewelacyjnie. nie będę wrzucał screenów etc bo pod powyższym linkiem te informacje są. jedyny mankament do którego można by się przyczepić to małe braki w tłumaczeniu romu. Reszta bez zarzutu.

hmmm po co Ci mk na 5.01 skoro jest nowszy na 5.02

i tu link do cm 12 i mk

en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=94442&extra=page%3D1&mobile=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa pierwsze wydania dopieo wiec lekkie bledy maja

ale racje maja ludzie co do syhosta, typek zrodel nie udostepni i nic nam z tego dalej, dobrze ze armani devs tez ril buga maja naprawionego bo to dzieki nim spawa sie bd krecic - custom kernele, nowe wydania itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To prawie to samo, mokre ma parę dodatkowych opcji np powiadomienia na ekranie blokady(bardzo wygodne), więcej animacji menu, inna przeglądarka, i parę innych rzeczy. W moim odczuciu łagodniej obchodzi się z bateria. Ale to w poprzednie wersji. W nowej wersji nie zastosowano wszystkich dodatków, pewnie z czasem będą to dodawać

Edytowane przez pumek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...