Skocz do zawartości

MMS nie działa Redmi 8


Pola80

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, FromWP napisał:

Jest w ustawieniach zaawansowanych wiadomości, Automatycznie odbieraj MMS-y i dodatkowo W roamingu.

Dziękuję. znalazłam opcję automatycznego wysyłania MMSów. 

Edytowane przez Pola80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Mam podobny problem z MMSami jak niektórzy opisywali. Aczkolwiek trochę dziwny.

Telefon kupiony w mediaexpert, Mi8Pro. Sieć Premium Mobile.

Sms konfiguracyjne nie przychodzą - komunikat "Niestety nie możemy dostarczyć ustawień sieci Premium Mobile dla Twojego urządzenia"

Internet działał na jakichś APNach z danymi z sieci Plus (nie wpisywałem ich, już były jako domyślne)

Opcja automatycznego wysyłania i odbierania MMSów jest włączona.

I teraz najciekawsze:

Jakakolwiek usunięcia istniejących APNów  kończy się komunikatem "Ustawienia APN są niedostępne dla tego użytkownika" - chociaż z listy znikają. Po wcisnięciu przycisku RESETUJ, domyślny APN dla Plusa się pojawia i internet działa.

Natomiast próba dodania nowego APNu dla mmsów przeprowadzona zgodnie z instrukcją ze strony operatora (osobna dla Xiaomi) nie daje ...nic. Po ponownym uruchomieniu telefonu, nowo wprowadzony APN nie istnieje. Tak jakbyśmy go nie wprowadzali.

Ma ktoś jakiś pomysł? Bo brak MMSów to jakas porażka. Jeszcze może jakoś obszedłbym temat wysyłania załączników, ale nie mogę odczytać MMSów które ktoś wysyła do mnie. Po kliknięciu w załącznik kręci się kółko i jest napis "pobieram". Tylko że nic więcej się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...