Skocz do zawartości

Viomi V2 pro nie chce mopować


piwi@poczta.fm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem Viomi V2 Pro ze sklepu geekbuying, w zestawie są trzy pojemniki, na kurz, na wodę i 2w1. Po wpięciu pojemnika na wodę, lub 2w1, plus oczywiście po wpięciu tacki mopującej , po wybraniu funkcji mopowania robot daje komunikat głosowy i w aplikacji "upewnij się, że pojemnik na wodę jest poprawnie zainstalowany". Próbowałem również w pojemniku 2w1 odpiąć filtr, ale tak również nie odpala mopowanie. Co może być nie tak? Ktoś miał podobny problem?

Z góry dzięki za pomoc. 

Pozdrawiam, Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Również posiadam odkurzacz Viomi V2 Pro i właśnie zainstalowałem do niego najnowszą wersję firmware (3.5.8_0037), która miała rozwiązać problemy z wodą. Niestety nie pomogło i mopowanie nadal działa jak powinno - woda nie jest podawana do mopa. 

 

Czy ktoś wie w jaki sposób przywrócić wcześniejszą wersję firmware (wcześniejszą niż 3.5.8_0034)?

A może ktoś znalazł inny sposób rozwiązania problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 20.08.2020 o 11:23, MariamMaciag napisał:

Również posiadam odkurzacz Viomi V2 Pro i właśnie zainstalowałem do niego najnowszą wersję firmware (3.5.8_0037), która miała rozwiązać problemy z wodą. Niestety nie pomogło i mopowanie nadal działa jak powinno - woda nie jest podawana do mopa. 

 

Czy ktoś wie w jaki sposób przywrócić wcześniejszą wersję firmware (wcześniejszą niż 3.5.8_0034)?

A może ktoś znalazł inny sposób rozwiązania problemu?

Dołączam się do pytania. Pompka raz działa, raz nie działa. Czasem reset pomoże, czasem nie. O co chodzi z tym sprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...