Skocz do zawartości

Możliwy termin premiery w Europie i ceny


czujek22

Rekomendowane odpowiedzi

Też czekam na Mi10 ale myślałem, że będzie już w sprzedaży u nas na początku marca. A muszę kupić nowy tel bo moja MI5 już mnie wkurza z nie działającym GPS em.

Myślicie, że są szanse aby w pierwszej połowie marca pojawił się w sprzedaży u nas? Bo jak nie to muszę kupić coś innego. I pewnie padnie na Mi9T Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marez napisał:

Też czekam na Mi10 ale myślałem, że będzie już w sprzedaży u nas na początku marca. A muszę kupić nowy tel bo moja MI5 już mnie wkurza z nie działającym GPS em.

Myślicie, że są szanse aby w pierwszej połowie marca pojawił się w sprzedaży u nas? Bo jak nie to muszę kupić coś innego. I pewnie padnie na Mi9T Pro.

Też się przesiadam z Mi5, w którym bateria nie daje spokoju i dotyk szaleje :D Myślę, że do połowy marca może być ciężko, bo jeszcze nie ogłosili nowego terminu premiery a co dopiero sprzedaży a wirus ciągle doskwiera :-( Ja bym bardziej kierował się ku kwietniowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse są, tylko podejrzewam że będzie mało sztuk, powtórka jak z Mi9. Tym bardziej że wirus szaleje  
Ehhh to lipa. Muszę do końca marca kupić tel. Myślałem, że uda się kupić mi10. Ten wirus z pewnością nie pomaga...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Też się przesiadam z Mi5, w którym bateria nie daje spokoju i dotyk szaleje  Myślę, że do połowy marca może być ciężko, bo jeszcze nie ogłosili nowego terminu premiery a co dopiero sprzedaży a wirus ciągle doskwiera :-( Ja bym bardziej kierował się ku kwietniowi 
W moim mi5 baterie wymieniłem jakieś pół roku temu i jest ok bo wcześniej była już masakra. Tel mam już ponad 4 lata więc mogła już paść. Generalnie nie zmieniał bym tel bo jest super ale przestał działać GPS. A często korzystam i już mnie wkurza brak działającej navi w tel.
To będę musiał kupić coś innego. Pewnie ładnie na mi9t pro choć nie podoba mi się wysuwany aparat. Znaczy bardziej martwi mnie to, że mogą być w przyszłości problemy z wysuwaniem albo chowaniem

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal na pewno będą apki od Google. Nagrywanie rozmów ma wejść do apki od Google w ramach aktualizacji, już byl artykuł na temat takowej aktualizacji na XDA. W odróżnieniu od Xiaomi w ramach apki od Google przed rozmową będzie info że rozmowa jest nagrywana (przynajmniej w EN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orjon napisał:

Niemal na pewno będą apki od Google. Nagrywanie rozmów ma wejść do apki od Google w ramach aktualizacji, już byl artykuł na temat takowej aktualizacji na XDA. W odróżnieniu od Xiaomi w ramach apki od Google przed rozmową będzie info że rozmowa jest nagrywana (przynajmniej w EN)

Dzięki za info. Najwyżej wrócę, jak ten syn marnotrawny, do "EU" po tych paru latach na Globalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zbyszko85 napisał:

Czy ja dobrze wyłapałem na tym filmie, że Mi 10 nie wspiera kart micro SD? Trochę smutek powiem szczerze.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Przecież to było wiadome od co najmniej 5 lat że Mi10(i inne) nie będzie miał SD, także nie nabijaj sobie postów oczywistościami :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze wyłapałem na tym filmie, że Mi 10 nie wspiera kart micro SD? Trochę smutek powiem szczerze.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

A po co Ci w sumie ta karta sd w tel? Jak masz np 128 GB w pamięci telefonu, to potrzebujesz rzeczywiście jeszcze mieć kartę sd? Czy tylko dla samego posiadania ją potrzebujesz? Ja od ponad 4 lat nie mam karty a mam tel z 64 GB pamięci i jakiś nie narzekam na brak miejsca w tel. A jak zaczęło mi brakować to zgrałem filmiki i zdjęcia na kompa albo na na dysk przenośny i znowu mam miejsce w tel. Nie róbmy zagadnienia z tych kart.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Dziś w sklepie Xiaomi w Krakowie sprzedawca zasugerował mi, że jakaś partia Mi10-ek ma być dostępna do połowy marca i mowa bardziej o sprzedaży internetowej... Z racji na obsuwy czasowe związane z wirusem i niewyróbą produkcyjną podobno w pakiecie z słuchawkami bluetooth. 

Chociaż to była luźna rozmowa i ciężko ocenić, czy tak pitolił czy faktycznie coś staff już wie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Dziś w sklepie Xiaomi w Krakowie sprzedawca zasugerował mi, że jakaś partia Mi10-ek ma być dostępna do połowy marca i mowa bardziej o sprzedaży internetowej... Z racji na obsuwy czasowe związane z wirusem i niewyróbą produkcyjną podobno w pakiecie z słuchawkami bluetooth. 
Chociaż to była luźna rozmowa i ciężko ocenić, czy tak pitolił czy faktycznie coś staff już wie.
Byłoby super.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2020 o 15:51, radier napisał:

Realme X50 Pro 5G w podstawowym wariancie 8/128GB wycenili na 599 euro. Dostępność w Europie od kwietnia.

Czekam na test aparatu i żonie wezme jak bedzie ok. Tylko ten brak QI. Ona ii tak kablem ładuje ale ja wszystko qi. Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie do swiat wielkanocnych. Czekam jeszcze na k30 pro. Marzec jest obfity w nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2020 o 18:13, skay77 napisał:

W X-kom się pytałem o cenę mi10 i nie umiał mi odpowiedzieć a ceny mają emoji24.png

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Na tabletowo za 3k kupił z chin. Pewnie u nas 3500-600. Jak dla mnie w ogóle nieopłacalne, mi 9 1900 w tych oficjalnych dystrybucjach świeżo po premierze, tutaj prawie 2x tyle. Xiaomi to marka która jest bardzo dobra i przy tym tania, teraz już tylko bardzo dobra. ;(

Edytowane przez pompka500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pompka500 napisał:

Na tabletowo za 3k kupił z chin. Pewnie u nas 3500-600. Jak dla mnie w ogóle nie opłacalne, mi 9 1900 w tych oficjalnych dystrybucjach świeżo po premierze, tutaj prawie 2x tyle. Xiaomi to marka która jest bardzo dobra i przy tym tania, teraz już tylko bardzo dobra. ;(

Nie ma co patrzec na te ceny, w Chinach jest krucho z dostepnoscia i ceny sa wywindowane ostro, do tego podatek od nowosci itd... W panstwie srodka, zazwyczaj po 1-1.5 miesiaca po premierze ceny zaczynaly osiagac normalny pulap. 

Ze spokojem. W przypadku mi9 wszyscy tez wieszczyli 2500zl i dramat w trzech aktach, a dystrybutor zaskoczyl cena porownywalna z chinskimi sklepami. Tutaj cena az tak rewelacyjna zapewne nie bedzie, ale nawet na twoim przykladzie widac, ze Polacy nie sa gotowi na xiaomi za 3000zl. 
Oficjalny dystrybutor nie chwali sie slupkami sprzedazy, ale mozna domniemywac, ze Polska ma podobny profil jak Indie, czyli najlepiej sprzedaja sie modele z rodziny Redmi. Bo sa dobre i tanie, do tego operatorzy je ostro pchaja we wszelkego typu promocje. Mi ma zapewne o wiele nizsze slupki. Do tego dam sobie reke uciac, ze model mi note 10 w PL ze swoja cena poczatkowa 2500zl nie zrobil furory, a raczej blizej mu byl do klapy sprzedazowej. I przecena na 2200zl po 1.5 miesiaca.

No i tu pojawia sie zagwozdka dla oficjalnego dystrybutora, bo trzeba postawuc sobie pytanie, czy w PL jest az tylu fanow xiaomi i az tak oddanych, ze pomimo szeregu wad i bugow out of the box, sa w stanie za telefon xiaomi zaplacic 3000zl i okolice. IMHO nie jestesmy gotowi na takie ceny xiaomi, marka kojarzona jest z dobrymi flakami za przystepna cene, wycena mi9 i mi9t pro ponizej 2000zl nie wziela sie znikad. Jesli teraz szary czlowiek mialby zaplacic dodatkowe 50% za najnowszy model... to bedzie sie gleboko zastanawial, bo na rynku w tej cenie znajdzie samsungi, huaweie, iphony ktore mimo wszystko ciesza sie lepsza renoma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje to można go kupić
 https://www.cect-shop.com/de/xiaomi-mi-10.html?v=10923
Dla mnie jeszcze trochę za drogo
 
Nie można go jeszcze kupić. Już go umieścili podali ceny ale napisali, że już wkrótce będzie dostępny.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupić z tej strony... 
I teraz pytanie. Opłaca się dopłacać do wersji PRO? Bo mam zamiar zamówić za 2tyg i nie wiem czy Mi 10 czy Mi 10 pro. Z góry dzięki za odpowiedź! 
Screenshot_20200301-171636.thumb.jpg.f565b9cf6f9c8335e6900252ded8b8c3.jpg
Też się nad tym zastanawiam. Ale ja chyba wezmę zwykłego mi10 tylko w najmocniejszej wersji.
A orientujesz się jak z fakturą VAT przy zakupie z tego sklepu?


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie mam pojęcia jak u nich z fakturą. 

Jak to jest w ogóle z tymi modelami, czy ta strona z której screena wstawiłem to nie jakiś fake? Bo w necie piszą, że te telefony nie są jeszcze w "obrocie" a już można je niby na tej stronie kupić. 

Edytowane przez Elo1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Elo1920 napisał:

I teraz pytanie. Opłaca się dopłacać do wersji PRO? Bo mam zamiar zamówić za 2tyg i nie wiem czy Mi 10 czy Mi 10 pro. Z góry dzięki za odpowiedź! 

 

Najważniejsze różnice dotyczą aparatów. Porównanie znajdziesz tu:

https://www.youtube.com/watch?v=wBUR3NvJWFc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...