Sign in to follow this  
ghostek69

Dyktafon - cisza przy nagrywaniu rozmów

Recommended Posts

Witam
Problem z Mi 9t pro miui 11 pl 
Coś się porobiło, że podczas połączenia telefon nagrywa rozmowy ale bez dźwięku. Natomiast jak mam podłączony zestaw bluetooth (samochód, sluchawki) nagrywanie jest ok. 

Telefon mam od początku stycznia i na początku wszystko działało OK, jednak od początku lutego (5-6 luty) przestało nagrywać dźwięk. Nagranie startuje, plik z nagraniem oczywiście jest zachowany ale niestety jest totalna cisza. Natomiast jak mam podłączone słuchawki BT lub zestaw głośnomówiący w samochodzie rozmowy nagrywają się idealnie. 
Ktoś coś pomoże?

Niestety blokada androida nie pozwala już na nagrywanie. Przez tą samą blokadę cerberus wyleciał ze sklepu

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Dnia 18.02.2020 o 11:57, ghostek69 napisał:

miui 11 pl 

Coś jest skopane w ostatnich build'ach.

Gdy włączone jest "voice match" w Asystencie G - nie nagrywa.

15 godzin temu, nardenis napisał:

Niestety blokada androida nie pozwala już na nagrywanie. Przez tą samą blokadę cerberus wyleciał ze sklepu

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

To dziwna ta blokada, że pozwala nagrywać kiedy telefon jest podpięty przez bluetooth ze słuchawkami lub z zestawem głośnomówiącym w samochodzie. 

Zainstalowałem program Call Recorder w wersji pro i niestety dalej to samo: z bluetootha śmiga a z telefonu cisza. 

Zastanawiam się nad resetem telefonika 

Edited by ghostek69

11 godzin temu, dzidexx napisał:

Wyłącz Voice Match w ust. Asystenta Google

Lub

https://miuipolska.pl/forum/topic/48527-miui-2011621/?do=findComment&comment=553995

W ustawieniach Asystenta Google nie mogłem wyłączyć Voice Match, wyczyściłem dane oraz odinstalowałem AG ponownie go zainstalowałem i nie pomogło. Ale wczoraj pojawiła się nowa aktualizacja miui, ściągnąłem, zainstalowałem aktualizację i voila - dyktafon działa normalnie! W ustawieniach Asystenta Google można teraz na powrót aktywować Voice Match czego na pewno nie zrobię. 

Dzięki "dzidexx" pomogło :-D

Pozdrawiam Wszystkich