Skocz do zawartości

Problem ze współpracą z głośnikiem JBL FLIP 5


guber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze współpracą telefonu Redmi Note 8 PRO z głośnikiem JBL FLIP 5. Przy odtwarzaniu muzyki co około 2 sekundy przerywa dźwięk. Czasami w ogóle podczas odtwarzania zamiast muzyki w głośniku włącza się na całą głośność terkot podobny do przydźwięku sieciowego. Chyba jest jakiś problem z obsługa bluetooth w tym modelu. Z Mi5 i Mi5S głośnik pracuje normalnie.

Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?? Może jest jakieś rozwiązanie ??? Jakaś aktualizacja ??

Edytowane przez guber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wczoraj zacząłem podłączać swojego Redmi Note 8 PRO do różnych urządzeń BT, mam identyczny problem ze słuchawkami JBL TUNE600BTNC, rwanie muzyki co kilka sekund, czasem rozłączanie i ponowne przyłączanie, robiłem już masę rzeczy żeby wyeliminować ten problem takich jak:

-reset tel, hard reset słuchawek, reset sieci w menu telefonu, zapominanie+ dodawanie urządzenia, zmiane opcji połączenia, wyłączanie trybów oszczędzania energii. testowanie różnych aplikacji odtwarzających, czyszczenie cache aplikacji BT

problem z połączeniem mam również z garmin vivoactiove3

Natomiast telefon działa bez zarzutów z głośnikiem BT JBL GO! i samochodem Hyundai i30.

sprawdziłem wersje BT w telefonie jest V5.0 w JBL TUNE600BTNC jest V4.1 (nie działa) ale w JBL GO! jest też V4.1 i działa bdb. Więc to jest jakiś bezsens głęboki.

Zastanawiam się nad odstąpieniem od umowy i zwrotem, dodam że w poczciwym Samsungu S7 wszystkie wspomniane urządzenia działają bez zająknięcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...