bahamut24

GPS przekłamuje , aplikacja mi fit zawyża dystans

Recommended Posts

Witam

Razem z żoną biegamy i po przesiadce z s7 i iphone 6s na note10 mamy problem z pomiarem treningów. Aplikacja mi fit przekłamuje (zawyża) dystans przy okazji widać że gubi sygnał po drodze. Pierwsze zdjecie z s7 a drugie z note 10.Screenshot_2020-02-17-11-42-47-139_com.xiaomi_hm.health.thumb.jpg.ebf114e97a271f33cffca45a5eacb1f6.jpgScreenshot_2020-02-17-11-43-11-986_com.xiaomi_hm.health.thumb.jpg.ec3bf9921c88fdaf5e101eafd5d8f926.jpg

Ustawione mam tak

Screenshot_2020-02-17-11-47-40-312_com.android.settings.thumb.jpg.eb1fe2a1aba68e602b78c59bc9597573.jpg

jakieś rozwiązanie aby to naprawić? Następnym razem sprawdzimy z endomondo i strava co wyjdzie.

Edited by bahamut24

Mam mi band, po starcie treningu nie leci dystans ani predkosc. Kombinuje cos z uprawnieniami aplikacji, w poniedzialek sprawdze.

Wejdź w ostatnie aplikacje czyli kwadrat i przytrzymaj na aplikacji. Pierwsze kółko od góry z kłódką to jest to.

Z aplikacją amazfit jest podobnie, pokazuje inne dane niż na zegarku. Już nie mówię o tym, że przestają przychodzić powiadomienia i trzeba czyścić dane aplikacji. Omijać xiaomi szerokim łukiem, ich urządzenia nie nadają się do codziennego spokojnego użytkowania.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Powiadomienia na mi band 4 przychodza bez problemu. Przy instalowaniu innej apki z google zauwazylem ze mi fit ma wlaczoną optymalizacji baterii ( strava dobrze dzialajaca ma wylaczone) moze teraz bedzie dzialac jak wyłączyłem.