Skocz do zawartości

Dodatkowy pilot , orginalny zakupiony w sklepie MI, Box go nie widzi


klem4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupilem dodatkowy pilot w sklepie Mi , po instalacji nowych bateri box s nie widzi go. Telefony go widza i dziala na nich ale na samym Boxie niedziala. 

Mam zainstalowana aplikacjie ktora moge obslugiwac boxa i dziala bez problemu.

Nowy pilot niestety nie. 

Czy jest mozliwe zeby box s obslugiwal tylko jeden orginalny pilot dostarczony w zestawie ?

Nie ma mozliwosci uzywania innego ?

20200213_222627~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pilot nie posiada tych przycisków które są na ekranie parowania. Próbuje go dodać przez opcję bluetooch , tak jak pisałem wyżej inne urządzenia dzialaja.
2 telefony , tablem i komputer widza tego pilota i dziala a Box za cholere go nie widzi.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Tak to wyglada umnie , według sprzedawcy ten pilot ma działać z Box 4k s20200214_054204~2.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, że to oryginał.

Ale mniejsza o to.

Oryginalnego pilota nie dodasz poprzez urządzenia bluetooth. Ten zapewne ma działać jak oryginalny, więc jego też nie dodasz. Symbole na ekranie parowania są inne, ale spróbuj go sparować wciskając na raz dwa klawisze od lewej. (domek i strzałkę) Jeśli go w taki sposób nie dodasz to wątpię, że w ogóle go dodasz.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna dodac innego pilota, tak jak kolega pisał musisz najpierw wprowadzić pilot w  stan parowania
Jak juz pisalem , box nie widzi nowego pilota. Nie wiem co rozumiesz po przez " wprowadzenie w tryb parowania " skoro inne urzadzenia (telefon , tablet , komputer ) go widza to wydaje mi sie ze jest w trybie parowania. Ale sam Box go nie odnajduje.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Taki pilot posiadam w projektorze Xiaomi. Jesteś pewien, że jest on do BOXa?
Szczerze to nie jestem pewien , nigdzie nie ma inforacji do czego on jest. W sklepie Mi gdzie go kupowałem nie bylo informacji. Na stronie Mi tez niczego nie ma.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...