Skocz do zawartości

XIAOMI Watch Color


Tomasz1742

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hejka

Również kupiłem w przedsprzedaży zegarek - wygląda super, działa płynnie - genralnie za taką kase super!!!Ale.....

1) treningi -> podczas treningu przychodzą mi powiadomienia - czy jest możliwość aby podczas treningu nie przychodziły ? Albo jeszcze lepiej aby dostosować które powiadomienia mają przychodzić a które nie ?

2) liczenie kroków na treningu - trenuje z nim tenisa ziemnego - włączam trening - wszystko działa ok - po treningu nie ma informacji ile zrobiłem kroków i ile km -> kroki się zsumują z ogólna liczbą kroków w danym dniu. Czy to normalne? A może jest to spowodowane że przy treningu tenis nie włącza się gps? W sumie GPS nie jest potrzebny bo biega się po korcie ale za to dystans już się przydaje - dla przykładu Galacxy Watch Active  2 podaje taka informację

3) ilość kalorii po treningu - nie do końca rozumiem sposób pokazywania kalorii np. Historia treningów - tenis 804 kcal - wchodzę w trening i widzę "łącznie kalorii" 966 -> z czego wynika ta różnica ??

pozdrawiam

rumcajs

P.S. oczywiście pisałem do dev. aplikacji ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.....

 

Edytowane przez rumcajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie wersję oprogramowania? Jaka jest najnowsza? Bo chce np. z poziomu aplikacji zmienić kolejność wyświetlanych sportów to wyskakuje komunikat, abym zaktualizował oprogramowanie do najnowszego. Natomiast, gdy sprawdzam czy są aktualizacje no to nie ma ich. Moja wersja to 1.1.42




3) ilość kalorii po treningu - nie do końca rozumiem sposób pokazywania kalorii np. Historia treningów - tenis 804 kcal - wchodzę w trening i widzę "łącznie kalorii" 966 -> z czego wynika ta różnica ??
 


Mam to samo. Plus często trening HIIT w ogóle nie zapisuje się, że odbył się
Hejka
Również kupiłem w przedsprzedaży zegarek - wygląda super, działa płynnie - genralnie za taką kase super!!!Ale.....
1) treningi -> podczas treningu przychodzą mi powiadomienia - czy jest możliwość aby podczas treningu nie przychodziły ? Albo jeszcze lepiej aby dostosować które powiadomienia mają przychodzić a które nie ?
2) liczenie kroków na treningu - trenuje z nim tenisa ziemnego - włączam trening - wszystko działa ok - po treningu nie ma informacji ile zrobiłem kroków i ile km -> kroki się zsumują z ogólna liczbą kroków w danym dniu. Czy to normalne? A może jest to spowodowane że przy treningu tenis nie włącza się gps? W sumie GPS nie jest potrzebny bo biega się po korcie ale za to dystans już się przydaje - dla przykładu Galacxy Watch Active  2 podaje taka informację
3) ilość kalorii po treningu - nie do końca rozumiem sposób pokazywania kalorii np. Historia treningów - tenis 804 kcal - wchodzę w trening i widzę "łącznie kalorii" 966 -> z czego wynika ta różnica ??
pozdrawiam
rumcajs
P.S. oczywiście pisałem do dev. aplikacji ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.....
 
Co do punktu nr 3 mam to samo. I na dodatek trening HIIT często się w ogóle nie zapisuje, że odbył się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zegarek jest... Hmmm... Fajny. Może się podobać z wyglądu i płynności działania. Ale...
No właśnie jest trochę "ale" może nie do samego zegarka a do aplikacji, która nim zarządza.
Jest bardzo uboga w funkcjonalność. Mi Fit wyprzedza ją o lata świetlne, mimo tego, że sama do wybitnych nie należy. W sumie to nie rozumiem dlaczego zrobili kolejną apke, zamiast dodać obsługę zegarka w Mi Fit właśnie.
Miałem Amazfit BIP wcześniej, i do niego używalem zewnętrzej aplikacji Notify & Fitness. Mnogość możliwości konfiguracji zegarka, która daje ta apka powala. I to mi bardzo pasowało.

Tego zegarka nie obsługuje żadna zewnętrzna aplikacja. Aplikacje sportowe z nim się nie łączą. Nie można wyeksportować danych treningów, snu, tętna, kroków do niczego. Nawet do Google Fit. Ja tam sportowcem nie jestem, ale dla kogoś kto potrzebuje takie opcje proponuję inny zegarek... Mam nadzieję, że z czasem Mi Watch dostanie jakąś aktualizację. Albo, że inna aplikacja go chwyci.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Temat wątku to Xiaomi Watch Color. Czy to chodzi o ten model który jest u nas oficjalnie sprzedawany? Model XMWTCL02.

Pytam bo wydawało mi się że to z dopiskiem Color to była wersja na Chiny. 

Czy one się jednak różnią, czy nie?

Edytowane przez Xymox4AD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam telefon Xiaomi . Kupiłam parę dni temu Xiaomi mi watch . Ale nie dostaje powiadomień na zegarek .
Wszystko jest ustawione. Działanie w tle bez ograniczeń . Autostart. Powiadomienia . Blokada kłódki. Optymalizacja wyłączona . Dostosowana aplikacja Xiaomi wear.

Telefon ma najnowszy ROM stable z Xiaomi.eu .

Ma ktoś pomysł ??


Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej, a ma ktoś pomysł czemu nie mam tej aktualizacji do pobrania? Jak chce wejść w tryb uśpienia w ustawieniach wyskakuje informacja żeby pobrać aktualizację, jak chce to zrobić wyskakuje informacja że brak dostępnej aktualizacji wersja softu którą mam to 1.2.52 i nie jestem w stanie wymusić aktualizacji przez aplikację.

Ktoś ma jakieś pomysły?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 27.06.2021 o 22:29, andrew8855 napisał:

To jest Panowie i Panie wątek o Watch Color. Wersja Chiny. Potrzebuje wgrać oprogramowanie Global. Czy ktoś jest w stanie pomóc? Tkwię od roku z lokalizacją Chiny i angielskim językiem. Chyba, że już coś się zmieniło. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam

Nie, to nie ten wątek. To jest wątek polskiej dystrybucji zegarka jako Xiaomi Mi Watach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje problem z powiadomieniami z WhatsApp. Często jeśli ktoś wyśle do mnie kilka wiadomości jedna po drugiej, to na zegarku zapamiętuje się tylko ostatnia. Trochę to uciążliwe. Czy to jakieś grupowanie wiadomości w telefonie? No bo właściwie są one widoczne w jednym dymku na ekranie blokady. Wcześniej używałem Amazfit Pace i tam takich wpadek nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...