Skocz do zawartości

Windows nie łączy się z telefonem po USB


papadopulus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Po podłączeniu telefonu kablem do komputera z Windows 10 ten zaczyna się ładować ale nie pojawia się powiadomienie o podłączeniu przez USB i wyborze trybu połączenia. Testowałem na dwóch kablach oraz na dwóch komputerach. Co ważne to działało. Jak mogę ten problem rozwiązać? Help.

Edytowane przez papadopulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, papadopulus napisał:

Jak mogę ten problem rozwiązać? Help.

Chyba sam nie możesz. A jak w opcjach programistycznych ustawisz dla usb domyślne przesyłanie plików i podłączasz wybudzony telefon do komputera, to też nie działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem biegły w tym temacie ale gdy dostałem się do opcji programistycznych i faktycznie był przełączony w tryb ładowania, zmieniłem na przesyłanie plików. Gdy łączę telefon w trybie wybudzenia to jest dokładnie taka sama sytuacja.

Edytowane przez papadopulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, papadopulus napisał:

Gdy łączę telefon w trybie wybudzenia to jest dokładnie taka sama sytuacja.

To chyba nic więcej nie możesz zrobić. Miałeś jakąś aktualizację romu, po której to się stało? Raczej problem oprogramowania. Chyba pozostaje na razie jedynie komunikacja przez WiFi, ftp w menedżerze plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję za rady.

Rozwiązanie było banalne.

Okazało się, że oba wstępnie testowane kable nie spełniały wymagań do transferu. Podłączyłem telefon do komputera trzecim kablem którym wcześniej to czyniłem i połączenie było skuteczne.

Wniosek: Kabel ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...