Jump to content

Miui V6 Stable Na Redmi Note Lte - Kiedy?

Recommended Posts

Cześć, chciałbym serdecznie wszystkich przywitać w społeczności MIUI, jestem świeżym posiadaczem XIAOMI i moim zdaniem system urywa d*pę - jestem zakochany :)

ACID mam pytanko, kiedy możemy się spodziewać MIUI v6 STABLE na Redmi NOTE LTE?

Tak zauważyłem, działa stabilnie. Więc jestem zadowolony.

Maćku mam prośbę do ciebie:

1.

Mógłbyś wylistować oprogramowanie, które masz zainstalowane u siebie na MI.

Szukam inspiracji a nie chce eksperymentowac z niepewnym oprogramowaniem (chodzi o dostawców).

2. Czy można jakość obejść błąd MXPlayera z brakiem dzwięku (chyba AC3?) - podoba mi się ten program i jestem do niego przyzwyczajony?

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Co masz na myśli w pierwszym pytaniu?

Sorki, głupie nieprzemyślane pytanie.

mam inny problem. W tel. wszystko chodzi jak trzeba. GooglePLAY też, ale nie chce mi się aktualizować z kontem google - np kontakty. Wpisane że błąd. Mam zaistalowac aplikację Gmaila?

zmienie miui na nowsze to zobaczymy... jak wyjdzie v6 stable. :). niestety nie moge sobie pozwolic na na wersje rozwojowa, poniewaz tel. uzywam do pracy.

Źle myślisz, stable to starsze dev i używanie go jest bez sensu, sam ładuję na swojego Note każdą aktualizację i nie mam problemów a używam telefonu na co dzień. W 2 aktualizacjach miałem codziennie FC różnych aplikacji w losowych momentach ale od dwóch wersji jest wszystko w porządku.
  • 2 months later...

• Jeśli chcemy z v5 przejść od razu do v6 zalecamy instalację ostatniej wersji v5 (rozwojowej lub stabilnej),

a następnie aktualizację do rozwojowej v6.

Gdy kupiłem telefon wgrałem MIUIPolska_dior_21.0.0_v5-4.4 ale nie wiem czy to jest ostatnia wersja i czy mogę z niej aktualizować do V6?

A jeśli mogę to zrobić dla pewności przywracanie do ustawien fabrycznych a później znów przez aplikacje update wgrać drugi raz V6?

I teraz pytanie bo długo czekałem z aktulizacją ponieważ byłem zadowolony bardzo z V5 (bateria trzymała mi idealnie 2 dni a żaden inny telefon z androidem nie wytrzymywał mi tyle przy załączonej caly czas transmisji danych) i stad pytanie czy V6 nie zmieni nic w tej kwesti?

Mam już sciągnietą wersję MIUIPolska_dior_5.5.22_v6-4.4 i proszę o info czy mogę śmiało z mojej wersji aktualizować. 

Pozdrawiam

Wersje stabilne MIUI v6 MIUIPolska (na bazie wersji rozwojowych) Wersje stabilne MIUI v6 Xiaomi.eu z PL (na bazie stable od Xiaomi, bez root)

Zastanawiałem się jeszcze nad tymi z Xiaomi.eu bo rozumiem, że RedMI dostaje aktulizacje do stable raz na miesiac czy dwa a wersja MIUI Polska dla Redmi to na podstawie tych stable jest i kilka tweaków dodanych przez Ciebie czy to z wersji rozwojowych jest wszystko. Bo skoro wersji rozwojowych nie ma do RedMi to wersje z MIUI Polska są to przerobione stabilne? Chodzi o to, że robotę w terenie mam a bez telefonu to jestem pozbawiony narzędzia pracy i mogę sobie smiało wziąść urlop w takiej sytuacji (przykre ale żyjemy w takich czasach).

Tak razy 3?

Czyli mogę aktualizować, o baterię i działanie nie mam się co martwić, i po aktualizacji mogę zrobić ustawienia fabryczne i jeszcze raz zainstalować, żeby uniknąć błędów? Czy tylko się tak robiło, żeby pozbyć się chińskich śmieci?

Jaki nie ma. Przecież wszystkie Redmi mają teraz wersje rozwojowe. Także wybór jest bo u nas masz 3 wersje do wyboru do koloru.

Wysłane z MI Note

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...