Jump to content

Miui V6 Stable Na Redmi Note Lte - Kiedy?


Adrianus1980
 Share

Recommended Posts

Cześć, chciałbym serdecznie wszystkich przywitać w społeczności MIUI, jestem świeżym posiadaczem XIAOMI i moim zdaniem system urywa d*pę - jestem zakochany :)

 

ACID mam pytanko, kiedy możemy się spodziewać MIUI v6 STABLE na Redmi NOTE LTE?

Link to comment
Share on other sites

Tak zauważyłem, działa stabilnie. Więc jestem zadowolony.

 

Maćku mam prośbę do ciebie:

1.

Mógłbyś wylistować oprogramowanie, które masz zainstalowane u siebie na MI.

Szukam inspiracji a nie chce eksperymentowac z niepewnym oprogramowaniem (chodzi o dostawców).

 

2. Czy można jakość obejść błąd MXPlayera z brakiem dzwięku (chyba AC3?) - podoba mi się ten program i jestem do niego przyzwyczajony?

 

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Co masz na myśli w pierwszym pytaniu?

Sorki, głupie nieprzemyślane pytanie.

 

mam inny problem. W tel. wszystko chodzi jak trzeba. GooglePLAY też, ale nie chce mi się aktualizować z kontem google - np kontakty. Wpisane że błąd. Mam zaistalowac aplikację Gmaila?

Link to comment
Share on other sites

zmienie miui na nowsze to zobaczymy... jak wyjdzie v6 stable. :). niestety nie moge sobie pozwolic na na wersje rozwojowa, poniewaz tel. uzywam do pracy.

Źle myślisz, stable to starsze dev i używanie go jest bez sensu, sam ładuję na swojego Note każdą aktualizację i nie mam problemów a używam telefonu na co dzień. W 2 aktualizacjach miałem codziennie FC różnych aplikacji w losowych momentach ale od dwóch wersji jest wszystko w porządku.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 

 

  • Jeśli chcemy z v5 przejść od razu do v6 zalecamy instalację ostatniej wersji v5 (rozwojowej lub stabilnej),

    a następnie aktualizację do rozwojowej v6.

Gdy kupiłem telefon wgrałem MIUIPolska_dior_21.0.0_v5-4.4 ale nie wiem czy to jest ostatnia wersja i czy mogę z niej aktualizować do V6?

A jeśli mogę to zrobić dla pewności przywracanie do ustawien fabrycznych a później znów przez aplikacje update wgrać drugi raz V6?

I teraz pytanie bo długo czekałem z aktulizacją ponieważ byłem zadowolony bardzo z V5 (bateria trzymała mi idealnie 2 dni a żaden inny telefon z androidem nie wytrzymywał mi tyle przy załączonej caly czas transmisji danych) i stad pytanie czy V6 nie zmieni nic w tej kwesti?

Mam już sciągnietą wersję MIUIPolska_dior_5.5.22_v6-4.4 i proszę o info czy mogę śmiało z mojej wersji aktualizować. 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 

 

Wersje stabilne MIUI v6 MIUIPolska (na bazie wersji rozwojowych) Wersje stabilne MIUI v6 Xiaomi.eu z PL (na bazie stable od Xiaomi, bez root)

Zastanawiałem się jeszcze nad tymi z Xiaomi.eu bo rozumiem, że RedMI dostaje aktulizacje do stable raz na miesiac czy dwa a wersja MIUI Polska dla Redmi to na podstawie tych stable jest i kilka tweaków dodanych przez Ciebie czy to z wersji rozwojowych jest wszystko. Bo skoro wersji rozwojowych nie ma do RedMi to wersje z MIUI Polska są to przerobione stabilne? Chodzi o to, że robotę w terenie mam a bez telefonu to jestem pozbawiony narzędzia pracy i mogę sobie smiało wziąść urlop w takiej sytuacji (przykre ale żyjemy w takich czasach).

 

Tak razy 3?

Czyli mogę aktualizować, o baterię i działanie nie mam się co martwić, i po aktualizacji mogę zrobić ustawienia fabryczne i jeszcze raz zainstalować, żeby uniknąć błędów? Czy tylko się tak robiło, żeby pozbyć się chińskich śmieci?

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...