Skocz do zawartości

Po aktualizacji nie działa pisanie głosowe


Phil

Rekomendowane odpowiedzi

Help ! Jak w temacie, po aktualizacji na MIUI 11.0.4 nie działa pisanie głosowe. Co ciekawe mapy google radzą sobie (może mają oddzielny silnik) ale dyktowanie wiadomości we wszelkich komunikatorach nie działa. Próbowałem reinstalować, odinstalowywać, czyścić historię, generalnie nic nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczyło wyłączyć asystenta google. 

Jak ktoś sobie z tym poradził, aby działał i asystent i pisanie głosowe proszę o wskazówki.

Jakbym o tym wiedział nigdy bym nie aktualizował ehh

 

 

Edytowane przez Enjama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest już jakiś sposób na działanie ok google i pisania głosowego z gboard ? Podpowiedzi z tematu u mnie nie zadziałały. 

Gdy odinstalowywalem gboard i robiłem czysta instalacje , pisanie głosowe załapało pierwsze słowo i się jakby zacięło nasłuchiwalo i już nic nie pisało.

 

Najchętniej wróciłbym do androida 9 ale się pewnie już nie da.  

 

Ps swiftkey jest beznadziejna w pisaniu głosowym, jakieś głupoty pisze. Nie ma porównania do gboard

 

Edytowane przez Enjama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi A2 Lite w gboard wysiadło pisanie głosowe po instalacji Androida 10 jednak wyłączenie opcji załączania asystenta po wypowiedzeniu OK Google spowodowało przywrócenie pisania głosowego. asystent dalej jest włączony i jednakże włączyłam go przyciskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 8.02.2020 o 22:06, Przemekp74 napisał:

Wyłącznie to u mnie zadziałało 

IMG_20200208_220447.jpg

Mam to wyłączone, Mi 11, MIUI Global 12.5.4.

W 8/10 przypadkach działa pisanie. W 2/10 się zacina - albo "Initializing" trwa kilkanaście sekund i potem i tak się wyłącza, albo napisze parę słów i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...