Skocz do zawartości

Radio FM przez słuchawki bezprzewodowe


pablokrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Posiadam słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless Earbuds i chciałbym na nich posłuchać radia FM z MI9T . Po podłączeniu starej Nokii z pseudo anteną ( mini jack z kawałkiem kabla ) te same słuchawki bez problemu odbierają radio fm . Niestety na Mi9T taka metoda nie działa . Czy da się coś z tym fantem zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w odtwarzaniu radia FM ( nie internetowego ) na słuchawkach bezprzewodowych . Radio oczywiście działa tak jak mówisz , ale na głośniczkach telefonu  i tylko do momentu sparowania słuchawek . Potem cisza i na głośniku i na słuchawkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pablokrak napisał:

Problem jest w odtwarzaniu radia FM ( nie internetowego ) na słuchawkach bezprzewodowych . Radio oczywiście działa tak jak mówisz , ale na głośniczkach telefonu  i tylko do momentu sparowania słuchawek . Potem cisza i na głośniku i na słuchawkach .

Musisz podłączyć bezprzewodową antenę...razem z bezprzewodowymi słuchawkami  :) :) :)

Poczytaj instrukcję obsługi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu palec wystarczy przyłożyć, jeżeli szumi

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

https://cloud.tapatalk.com/s/5e3fec52c8d00/Screenrecorder-2020-02-09-12-12-07-823.zip

 

Muszę sprawdzić, czy poco odtwarza w ten sposób po aktualizacji. Tu i tu Android 10 miui11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...