Skocz do zawartości

Redmi K30 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 14.04.2020 o 11:54, Orjon napisał:

Redmi K30 już wyszło w Indiach jako Poco X2 i nie wyjdzie nigdzie indziej. Nie obsługuje B20.

Wysłane z mojego Redmi K30 przy użyciu Tapatalka
 

Jak to co napisałeś ma się do tego newsa: https://miuipolska.pl/redmi-k30-pro-poco-f2-pro-na-rynkach-global/ ?
Zastanawiam się czy POCO F2 Pro będzie miało B20 na rynkach Global i kiedy można spodziewać się sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to, o czym napisałem w artykule, odnosi się do K30 Pro. Nie ma tam ani wzmianki o K30. Nadal K30 nie ma ROM-u EEA, więc siłą rzeczy nie będzie go raczej w EU.

Nie wiem, czym będzie POCO F2, ale nie będzie to K30. Skoro zamierzają Pro puscic na Global, to raczej powinien on mieć B20. A kiedy będzie w sprzedaży - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że chce być nowym użytkownikiem więc mam mega istotne pytanie dotyczące wersji K30. Na Ali są dwie wersje jedna jest global a druga CN. I teraz pytanko czy jak sobie zakupię tą wersję CN to po wgraniu waszego softu będzie wszystko śmigało, bo jakoś tak pokrętnie opisane te tel są na Ali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DJZogar napisał:

Jako że chce być nowym użytkownikiem więc mam mega istotne pytanie dotyczące wersji K30. Na Ali są dwie wersje jedna jest global a druga CN. I teraz pytanko czy jak sobie zakupię tą wersję CN to po wgraniu waszego softu będzie wszystko śmigało, bo jakoś tak pokrętnie opisane te tel są na Ali. 

Ja tam na Ali widzę tylko wersję chińską. Jedna ma zablokowany bootloader i co oczywiste w tym wypadku chiński rom. Druga ma odblokowany bootloader i wgrany global. Kupuj CN i sam odblokuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mariusz.ur napisał:

Ja tam na Ali widzę tylko wersję chińską. Jedna ma zablokowany bootloader i co oczywiste w tym wypadku chiński rom. Druga ma odblokowany bootloader i wgrany global. Kupuj CN i sam odblokuj.

Czyli prosta sprawa z tym odblokowaniem jest. Podpinam do kompa dwa razy kliknę ;) i działa. To w takim razie biorę ta CN wersję 

 

A macie jakieś inne sprawdzone sklepy gdzie można kupić ten tel bo wiadomo ali to gwarancje mam do drzwi. Niestety w Polsce nigdzie nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DJZogar napisał:

A macie jakieś inne sprawdzone sklepy gdzie można kupić ten tel bo wiadomo ali to gwarancje mam do drzwi. Niestety w Polsce nigdzie nie mogę znaleźć.

Jesli zalezy ci na gwarancji, to musisz czekac na polska/europejska premiera i pojawienie sie w oficjalnej dystrybucji i/lub na amazonie.
To nie jest tak, ze premiera globalna i cyk telefon pojawia sie w sklepach, to zawsze troche trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na forum, kto posiada też redmi k30, bo dział forum jest chyba martwy. A mam problem i dzięki naszemu supermoderatorowi nie mogę go rozwiązać bo kasuje moje temat, chyba nie można mieć problemu na tym forum w każdym bądź razie bo instalacji miui12 telefon stał się praktycznie nie używalny , cały czas się przycina, czy wszyscy tak mają, czy jakieś pomysły ktoś ma co zrobić, aby to naprawić :( czyściłem przez twrp cache dalvik, pomaga na jakiś czas , a później problem znów powraca, generalnie nie zawsze tak jest że się tnie i to najdziwniejsze, że ma momenty że działa super, nie ma znaczenia też czy jakieś aplikacje są włączone, dzieje się to w różnych momentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Redmi K30 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
  • 3 tygodnie później...

Odnośnie aktualizacji ostatniej v12 dla k30 v12.0.3.0.qghcnxm jak i wcześniejszej, v 12 uaktywniło diodę powiadomień, na v11 nie było. Teraz świeci tylko podczas ładowania , a po nie odczytanej wiadomości czy połączeniu nie odebranym nie działa. Czy wiadomo cos czy następne aktualizacje przyniosa zmiany że zadziała ona tak jak powinna?

Dnia 17.05.2020 o 11:39, bagir napisał:

Czy jest ktoś na forum, kto posiada też redmi k30, bo dział forum jest chyba martwy. A mam problem i dzięki naszemu supermoderatorowi nie mogę go rozwiązać bo kasuje moje temat, chyba nie można mieć problemu na tym forum w każdym bądź razie bo instalacji miui12 telefon stał się praktycznie nie używalny , cały czas się przycina, czy wszyscy tak mają, czy jakieś pomysły ktoś ma co zrobić, aby to naprawić :( czyściłem przez twrp cache dalvik, pomaga na jakiś czas , a później problem znów powraca, generalnie nie zawsze tak jest że się tnie i to najdziwniejsze, że ma momenty że działa super, nie ma znaczenia też czy jakieś aplikacje są włączone, dzieje się to w różnych momentach

Raczej reklamuj na gwarancje , lub wróć na v11. Mój działa super po wgraniu v12 wersji stabilnej. A podczas wgrywania wcześniejszych wersji rozwojowych , to  ogóle nie odpalal się system tylko stał na logo MIUI,więc też byłem zmuszony wrócić na v11 z kopii zapasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sinu600 napisał:

Teraz świeci tylko podczas ładowania , a po nie odczytanej wiadomości czy połączeniu nie odebranym nie działa. Czy wiadomo cos czy następne aktualizacje przyniosa zmiany że zadziała ona tak jak powinna?

W opcjach diody powiadomień włączyłeś opcję żeby o tym powiadamiało? (jeśli jest takowa?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ta wersja przyprawia o nerw v12.0.3.0.qghcnxm,bo na 12.02 było ok. Tak tutaj dzieją sie krzaki i maslaki , 3 razy awaria systemu(taki komunikat) po czym wyślij raport wysłałem ale gdzie to nie wiadomo , komunikacja z textrą brak możliwości dodania zdjęcia do wysłania jako mms , bezpośrednio z aparatu jak i galerii , na 12.02 tego nie było , działało bez problemu. Tak więc powrót na 12.02, i oczekiwanie na nowy , który może poprawi też tą diodę powiadomień , chyba że ten typ tak ma.

Jakby co to prosze o przeniesienie do technicznych, bo chyba nie ten temat.

Edytowane przez sinu600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...