marcintyb

Komunikat "Przed otwarciem aplikacji poczekaj, aż urządzenie..."

Recommended Posts

Redmi Note 8T uzytkuje od 2 tygodni. Wszystko dzialalo poprawnie. Az do wczoraj. Po naładowaniu wyłączyłem urządzenie na 2 godziny. Następnie po włączeniu nie mogłem skorzystać z żadnej aplikacji - kontakty, brak możliwości wykonywania połączeń, odbioru sms. NIe można nawet przywrócić ustawień fabrycznych. Za każdym razem jak uruchamiam np kontakty pojawia się komunikat "Przed otwarciem aplikacji poczekaj, aż urządzenie w pełni się uruchomi ponownie".

Teraz telefon tylko odbiera połączeniu, ale nie można z niego zadzwonić. Działa tylko kalendarz, który przestawił się na chińską ikonkę.

Czy ktoś z Was miał już taki problem?

Co należy zrobić, aby przywrócić pierwotną funkjonalność?

Proszę o pomoć w rozwiązaniu problemu

Mam to samo w mi 9t

Nie ma to jak chińska technologia telefon chodził 2 dni i lipa, a juz miałem się przekonywać do Xiaomi

Dnia 2.02.2020 o 09:48, marcintyb napisał:

Proszę o pomoć w rozwiązaniu problemu

Skąd kupiłeś telefon?

a co ma do tego gdzie kupił telefon?

Jedyne rozwiązanie jakie udało mi się znaleźć to twardy reset.

Niby takie genialne telefony, niby taka społeczność ogarnięta a straszna lipa i nikt nic nie wie bo każdy zna się na problemach typu kolor tapety nie taki jak zmienic.

Jestem na MAX na siebie w...rwiony że nie kupiłem Sajsunga albo czegoś co działa normalnie a nie trzeba mieć tytułu doktora zwyczajnego z xiaomiobsługi

Ma znaczenie. Sklepy, nawet renomowane, potrafią sprzedawać jako nowe telefonu używane, ze zwrotów. Nie wiadomo jacy "majstrowie" je resetują i wrzucają z powrotem na półkę. I nie ma to nic wspólnego ani z systemem MIUI, ani z firą Xiaomi.

Ty natomiast, jeśli chcesz uprawiać działania podobne do słynnego trolla nazira, zmień telefon i forum.

Nie chce nic uprawiać.

Interesuje mnie rozwiązanie problemu. Ale jak widać jedyna odpowiedź jaką uzyskałem to domysł że kupiłem telefon z niewiadomego źródła i sam sobie jestem winien.

Zrozumiał bymjeszcze jak ktos powiedział by chłopie wciśnij to i to podaj model, wersje itp. ale spoko jakoś sobie poradze

Jeżeli działa aplikacja Ustawienia,, można wejść w Aplikacje -> Zarządzanie -> Systemowy launcher i "wybrać Wyczyść dane aplikacji".

Dziękuje za propozycję,  nie stety w aplikacje nie da rady wejść

Może wiesz jak zgrać zdjęcia na PC jak po podłączeniu kabla usb w PC nie widać telefonu a w telefonie nie mozna wybrać opcji zgrywania, dodam jeszcze że opcje programistyczne po ich uruchomieniu tez nie dają się włączyć

No to jest problem. W MIUI Polska jest możliwość przełączenia przyciskami w tryb TWRP, podłączenia telefonu  zgrania danych. W Global takiej możliwości nie ma.

Ewentualnie możesz próbować kombinować z ADB i komendami:

https://www.pcformat.pl/programy/faq/Android-ADB---podstawowe-komendy-i-funkcje,27.html

Ewentualnie może @Orjon ma jakiś pomysł...

Dzięki za zaangażowanie

Ostatecznie zrobiłem twardy reset i zobaczę co się będzie działo się dalej? Jak będzie się to powtarzać to telefon odeślę :-)