aqualopetak

miracast/wyswietlacz bezprzewodowy

Recommended Posts

witam wszystkich:)

to jest moj pierwszy post, wiec prosze o wyrozumialosc:)

zakupilem mi 9t pro (przesiadka z galaxy s8)

wgralem miui 11 stable... z mysla ze moze to pomoze lecz nadal jest lipa...

nie dziala miracast...ale dokladniej nie dziala przerzucanie filmu... samo polaczenie jest nawiazywane i pulpit moge ogladac na tv(samsung mu 8002)

lecz gdy chxe wlaczyc sam film nic sie nie dzieje....przed wgraniem miui 11byl rom global 10... na nim dzialala aplikacja "xcast" i bylo ok... a tutaj zero reakcji...ma ktos pomysl jak to rozwiazac?? bo to dla mnie pryjorytet... sadzilem ze nie bedzie tego problemu kupujac ten telefon...:(

wiem wiem...bardzo malo osob korzysta z tego rozwiazania...dlatego pewnie nikt nie zglaszal takiego problemu... a jako ze telefonu uzywam zamiast komputera...jest dla mnie to niezbedne.... POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZOW:)

mala aktualizacja... z airplay dziala wszystko... z chromecastem dziala wszystko...problem wystepuje tylko na miracast.... moze ktos zna rozwiazanie?? 

a wiec tak...

na miui 11 stable nie dziala

na miui 11 tygodniowe nie dziala

na miui 10 android 10 dziala

na miui 10 android 9 dziala

wiec przypadlosc dotyczy miui 11

PRZYPOMINAM chodzi o przesylanie filmu na tv...nie zalaczenie screen mirroring.... SM dziala na kazdej wersji

oryginalny odtwarzacz miui (jest w nim ikona przerzucania filmu na tv) na zadnym systemie nie dziala poprawnie ten przycisk... robi sie szare tlo ale nic wiecej.

moze ktos wie gdzie pisac uwagi dotyczace systemu?? co moze ktos by sie tym zainteresowal:))

pozdrawiam

U mnie również nie działa właśnie chciałem odpalić film ale przez apke mi wideo nie idzie wyświetla sie szary obraz i nie przekazuje na tv. Ale ja używam do samsunga apki samsung smart view i tam działa elegancko.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

ooo zappmnialem wlasnie o tej aplikacji by ja przetestowac na nowym miui:)) 

Dziekuje:) dziala;))

jedyny minus to brak napisow(musza byc dograne do filmu(mkv)) ale wazne ze jest ok.

stawiam piwo moze gdzies w przyszlosci:))