Skocz do zawartości

Wyskakujące powiadomienia pobierania aplikacji


louw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu wyskakuje mi co jakiś czas powiadomienie o pobieraniu aplikacji ale dzieję się to dosłownie na ułamek sekundy i znika nawet nie mogę zobaczyć co to, Telefon na chwilę zawiabruje i znika. Czasem wyskakuje kilka razy pod rząd ale co chwilę się odświeża i nie wiem co to nawet jest. Zauważyłem że dzieję się to np po dłuższym czasie jak telefon jest zablokowany i go wybudze albo jak np odpalę aplikację fb. Załączam zdjęcia ikon o które mi chodzi. Spotkał się ktoś z czymś takim u siebie? 

 

IMG_20200129_221409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi to kilkanaście razy dziennie i tak szybko że nie jestem w stanie tego zobaczyć? 

Spróbuję dzisiaj nakręcić filmik jak to wygląda

 

Udało mi się nakręcić te wyskakujące pobieranie, zauważyłem że robi to Facebook tylko pytanie czemu on się tak zachowuję? Nigdy na innym telefonie tak nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 10.02.2020 o 23:04, louw napisał:

Udało mi się nakręcić te wyskakujące pobieranie, zauważyłem że robi to Facebook tylko pytanie czemu on się tak zachowuję? Nigdy na innym telefonie tak nie miałem. 

Rozwiązałeś problem? Ostatnio co wchodzę na fejsa to mi coś pobiera. 

Edytowane przez krzychol38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, witek_77 napisał:

wejdz w sklep play i zobacz czy w aktualizacjach nie masz kilku kilowego pliku aktualizacji do facebooka rzędu 55kb. Mi takie pobiera i nie umie zaktualizować.

Nie to nie to. Nic nie mam. Jak tylko włączę fejsa to pobiera mi jakieś małe aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to pomogło, przestało wyskakiwać w kółko.

Wczoraj włączyłem to opcję i w sumie nie zauważyłem żeby coś wyskakiwało.

Co do aktualizacji to powiem szczerze że wyłączyłem te opcję jakieś 3tygdonie temu i jak wczoraj wszedłem w sklep Play to miałem aktualna aplikację Facebook więc nie wiem czy nie było jakiejś nowszej wersji czy jakoś się samo zaktualizowało

Edytowane przez louw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...