Skocz do zawartości
  • 0

Redmi note 8T czy redmi note 8 pro?


majka420

Pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

8T wydajnościowo wystarczy. Jak bierzesz pod uwagę 8 pro to już lepiej Mi 9 Lite. Lepszy ekran (amoled), lepszy modem o czym wiele osób zapomina. Będzie w większości sieci działało WoLTE, WoWiFi (jak nie od razu, to w pszyszłości). Szybszy internet po LTE bo potrafi 3 pasma agregować. Dodatkowo minimalnie mniejszy, lżejszy od 8T i 8 pro. Wydajnościowo pomiędzy tymi dwoma.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, tpawel napisał:

To co piszesz o modemie to potwierdzone ?

Empirycznie potwierdzone. Na Mi 9 Lite i LTE dzisiaj speedtest pokazał mi 145 Mbps w Play. Agregacja 3 pasm, raczej nierealne przy dwóch. VoWiFi i VoLTE działa bez problemu.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, tpawel napisał:

Trzech jak trzech, ale już 2600 raczej na pewno agreguje. Super info. Ciekawe jak mi9t,ale raczej nie gorzej.

Chyba wszystkie Mi9, se, lite, t, t pro agregują te same pasma, 2600 na pewno. Redmi 8, 8t, 8 pro coś tam mają wykastrowane w modemach (podobno żeby było taniej). Z tym VoLte przesadziłem, bo na 8T działało, na RN7 nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mając do wyboru 9lite i 8Pro kupiłem 8pro...

A 9 lite odpadł min. przez ekran i zrypany czytnik odcisków... I o dziwo obsługa takiego jednego sklepiku z min. telefonami przesiadła się na RN8Pro nie licząc jednej Koleżanki która ma Mi9 (czyste bez dodatków). 

Z tego co napisano wyżej RN8Pro. I w codziennym działaniu przy korzystaniu z sieci i kilku apek da się zauważyć zysk tych 2 giga Ramu podobnie jak dużo lepsze aparaty i bakterie... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tym czytnikiem linii papilarnych to jest jakaś paranoja. Nie mam pojęcia po co to pakują do ekranu , jak jest sprawdzony (działający perfekcyjnie i szybko) ten na tylniej ściance urządzenia.
Moim zdaniem to co najmniej dziwne...
W ekranie ani to wygodne ani precyzyjne. I do tego wszyscy na to narzekają.

Ja tam bym szukał z czytnikiem linii na plecach. :-)

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0



Ja mając do wyboru 9lite i 8Pro kupiłem 8pro...
A 9 lite odpadł min. przez ekran i zrypany czytnik odcisków... I o dziwo obsługa takiego jednego sklepiku z min. telefonami przesiadła się na RN8Pro nie licząc jednej Koleżanki która ma Mi9 (czyste bez dodatków). 
Z tego co napisano wyżej RN8Pro. I w codziennym działaniu przy korzystaniu z sieci i kilku apek da się zauważyć zysk tych 2 giga Ramu podobnie jak dużo lepsze aparaty i bakterie... 
 
 


Też kupiłem rn8pro, wybierając z tych dwóch+mi9t.
Był najszybszy, ale aparat ma najgorszy z całej trójki. Do tego brak GCAM.
Czekam na premierę globalną k30 i zmieniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 godzin temu, majka420 napisał:

Tylko uwazaj na ten sklep, siedziba firmy w UK, nie wiadomo co z gwarancja itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, tpawel napisał:


 

 


Też kupiłem rn8pro, wybierając z tych dwóch+mi9t.
Był najszybszy, ale aparat ma najgorszy z całej trójki. Do tego brak GCAM.
Czekam na premierę globalną k30 i zmieniam.

 

Raczysz żartować... Z tym, że ma słaby aparat... Gcam dla mnie po MiMax3 to nie wyznacznik, bo na stoku robił lepsze niż z gcamem... 

A co do aparatu, foty skompresowane przez forum, więc jakościowo lipa, ale popatrz na moje tematy w 2 czy 3 dałem w katalog udostępniony na guglu. Ostatni z tematów: Europejski Tydzień Walki z Rakiem. RN8Pro. https://c.mi.com/thread-2839731-1-0.html?t=1580221758734

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale mętlik.

Ja bym zgłupiał jak by mi przyszło w tym wybierać... default_icon_e_smile.gif

 

Albo bym zrobił inaczej.

1. Określiłbym maksymalny budżet i nawet 10 PLN bym do tego nie dołożył...

2. Dopasowanym do tego budżetu jeden z tych telefonów.

3. Nie ma szans. W jednej cenie nie są... default_icon_e_biggrin.gif

 

A poważnie to jak z tym wsparciem dla Redmi Note 8 pro i Mediatekiem? Myślicie, że będą do niego jeszcze normalnie wychodziły aktualizację jak do reszty fonów? Czy będzie jak w linku powyżej i...

 

A może trzeba odpuścić i szukać alternatywy ale tylko i wyłącznie z Snapdragonem na pokładzie?

 

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, moogoom napisał:

A poważnie to jak z tym wsparciem dla Redmi Note 8 pro i Mediatekiem? Myślicie, że będą do niego jeszcze normalnie wychodziły aktualizację jak do reszty fonów?

Aktualizacje będą wychodzić normalnie, tylko baza Androida nie bardzo. Pewnie Android 10 będzie ostatnim. Wyjdzie Redmi note 9 i każdy zapomni o 8mce.

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, tpawel napisał:

Sugerujesz że redmi note 8 pro robi lepsze foty od Mi9?????? emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ten telefon kompletnie sobie nie radzi w gorszych warunkach oświetleniowych. Przechodziłem z mi8 na niego. To jest przepaść kompletna. A co dopiero Mi9.

Pójdę dalej, RN7 robił lepsze foty na gcamie

 

 

 

Nie... Nie... Oczywiście... Kompletnie sobie nie radzi... 

 

 

Już nie będę ciągnął tematu, bo gdzie mi tam się równać z Wybitnym Znawcom... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 31.01.2020 o 20:33, tpawel napisał:

Oczywiście.
Kupiłem wczoraj żonie białego 8t.

 

Dnia 2.02.2020 o 10:56, majka420 napisał:

Zakupiłam Xiaomi Redmi Note 8T , dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze :)

I jak wrażenia po takim czasie? :) Też przymierzam się do zakupu, ale podobno jakieś problemy z bluetoothem + wifi niektórzy mają, gryzą się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przesiadka z Huaweia P9 chyba bezbolesna bo nie słyszę narzekania ;) W tej cenie tak naprawdę to nie ma co wybrzydzac. Ma spiętego mibanda na stałe po BT i w sumie to nie narzeka na.wifi, co nie oznacza że gdzieś tam jakieś prędkości nie obcina. Sprawdzę jeszcze jutro i dam znać.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tam nie patrzę na cyferki... Na RN8Pro blutucie mam nonstop Banda4, Thora4Duala i któreś słuchawki, często w domu wieczorem... I jeżeli na netfliksie, czy cda, jutubie film, czy muzyka leci bez najmniejszych opóźnień, to lotto mi czy jest jakiś konflikt... Ma działać i działa bez zastrzeżeń. 

Edytowane przez JamCiTo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...