Jump to content

Pokrowiec / Futerał / Okładka Do Mipada


latet
 Share

Recommended Posts

Witam,

Wraz z miPadem kupiłem taki pokrowiec, czy raczej "okładkę":

http://www.xiaomiforsale.com/accessories/52-flip-case-mipad-black.html

i jest to, niestety, raczej beznadziejne. Wiotkie, chybotliwe, zamiast ułatwiać, to utrudnia trzymanie tabletu w ręce.

 

Czy istnieje coś innego, solidniejszego do miPada? Mam na myśli coś, co będzie w pełni pasowało, z dokładnością do tych wszystkich małych otworów. Na ibuygou widzę jeszcze jakies inne opcje.

 

Jak sądziecie, czy miPad zmieści się w to: http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mipad-soft-microfiber-protective-pouch-6181.html

jeśli ma na sobie to: http://www.ibuygou.com/p-mipad-black-minimalist-protective-shell-6206.html albo to: http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mipad-ice-cream-soft-rubber-protective-case-6175.html ?

 

Bardzo źle mi się trzyma "goły" tablet w rękach, bo brzegi ma w taki jakiś głupi sposób zaokrąglone, że jak się go chce lepiej (mocniej) trzymać, to się wyślizguje z ręki, jakby "wyciskany" - im mocniej się ściśnie, tym dalej wyskakuje...

Edited by latet
Link to comment
Share on other sites

Tak, ten. Pokrowiec jest fajny, przyjemny w dotyku. Tylko jest miekki co powoduje ze mozna go delikatnie przesuwac i latwo sciagnac. Ogolnie to oryginalne pokrowce xiaomi do mipada sa slabe.

Edited by tosshi2
Link to comment
Share on other sites

Istnieje. Wczoraj dostałem z ali. Etui firmy "Love Mei" (36$). Jest solidne aż do przesady (metal i guma). Ma zabezpieczać przed upadkiem i wilgocią oraz wyświetlacz przez zarysowaniem. Oprócz tego, że jest estetyczne, do tego na prawdę solidne. Wada, przez którą mam mieszane uczucia - to waga. Zestaw zrobił się paskudnie ciężki. Jest łatwe w montażu/demontażu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...