Skocz do zawartości

Looteri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sprawa wygląda następująco:

Posiadam aktualnie cegłę o nazwie: Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Telefon od samego przyjścia był odblokowany, tj oem, bootloader, ogólnie wersja "Unlocked".

Jak wiadomo, lub nie, taki telefon o tych właściwościach blokuje niektóre funkcje, możliwości.

Tak było i teraz, nie mogłem dla przykładu pobrać z Google Play aplikacji Netflix, głupi przykład; zarejestrować się do McDonalds, a jak już udało mi się z innego telefonu, to nie mogłem korzystać z promocji, bo powodem było podejrzenie o zrootowanie telefonu (nie, telefon nie posiadał roota, sprawdzałem przed tym).

Chcąc to odmienić posłużyłem się tym oto poradnikiem: https://c.mi.com/thread-1785641-1-1.html

Zrobiłem wszystko wg niego, telefon padł, próbując co jakiś czas restartu.

Pierwsze zdjęcie to podgląd stanu telefonu (z początku było wszystko true), a drugie to podgląd jak telefon aktualnie wygląda.

Dziękuje i proszę o pomoc.

Bez tytułu.png

2a78c864-25b2-42c8-8186-11db6a07f8c4.png

Edytowane przez Looteri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mariusz.ur napisał:

Masz chińską wersję RN7 pro. Zablokowałeś bootloader z wgranym globalem. Spróbuj wgrać odpowiedni rom przez chiński mipcsuit. Jeśli nie przejdzie to tylko edl a to już wymaga autoryzowanego konta.

tylko problem jest taki, że komputer nic nie widzi, a telefon jest podłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, mariusz.ur napisał:

Skoro telefon jest tylko w trybie recovery, podłącz do pc, uruchom Mipcsuit (poszukaj tłumaczenia bo nie pamiętam). Program może pobrać i zainstalować wersję romu lub sam wskazujesz ścieżkę do romu wcześniej pobraną. 

to ma być w zip czy innym formacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mariusz.ur napisał:

No w recovery to zip. I uważaj na wersję miui, bo tam chyba ARB jest w RN7pro

zrobiłem to, ale nadal jest to samo.

12 minut temu, mariusz.ur napisał:

Ty masz chińską wersję a nie indyjską.

Masz pudełko z chińskim napisami? 

Musisz zainstalować chiński rom

 

tak, po chińsku...

Mógłbym prosić o link do chińskiej wersji

Bez tytułu.png

Edytowane przez Looteri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Looteri napisał:

czy  backdoor nie uszkodzi jeszcze bardziej?

Mam wersje 11.0.6 a tutaj jest 11.0.4

Już bardziej nie uszkodzisz. Nie ma wyższej chińskiej stabilnej wersji. Nawet nie wiem czy w ogóle mipcsuit zezwoli na instalację. Duże prawdopodobieństwo, że tylko instalacja w trybie edl będzie możliwa. Próbuj bo nie masz już nic do stracenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mariusz.ur napisał:

Już bardziej nie uszkodzisz. Nie ma wyższej chińskiej stabilnej wersji. Nawet nie wiem czy w ogóle mipcsuit zezwoli na instalację. Duże prawdopodobieństwo, że tylko instalacja w trybie edl będzie możliwa. Próbuj bo nie masz już nic do stracenia.

no niestety... 

to jak się zabrać i czy w ogóle się zabierać za edl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...