Skocz do zawartości

Resety Telefonu W Specyficznym Momencie


banosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam już moje 1S dość długo. I jedyne co mnie drażni to to że gdy mam telefon w kieszeni to często wyciągam go i prosi mnie o PIN. Czyli resetuje się kiedy go nie używam. Już myślałem że może karta SIM ma jakieś luzy czy coś. Od dwóch tygodni jadę na romie z tej strony v5 stable i problem pozostał. Poprzedni rom był "chiński" i było to samo.

Oczywiście mogę wyłączyć PIN i wtedy nawet nie wiem kiedy się resetuje. Chciałbym tylko poznać jakieś ew. rozwiązanie.

 

I jeszcze jedna sprawa. Nie wiem czy to "ficzer" ale kiedy używam jakiegoś rejestratora trasy w tle to często dana apka jest ubijana i przerywa nagrywanie. Nie wiem czy to problem rejestratora czy może telefon zwalnia sobie ram kiedy jest wygaszony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za radą kolegi janx zainstalowałem xposed i dałem mu dostęp do roota. Po tym chciał się uruchomić ponownie i juz tego nie zrobił. Zatrzymuje się na logu MIUI Polska. Nie wiem co zrobić...Gdybym nie usunął update.zip z karty to bym wgrał na nowo system, ale już go tam nie mam. Poradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doczytales dokladnie modul xposed a nie program xposed, on powoduje bootloopa, odpowiednikiem programu xposed jest wsm i to jego nalezalo zainsttalowac, teraz pozostaje mitool jedynie, ewentuel najprosciej wyciagnac karte, na kompie wgrac na nia miui a poprzez adb wgrac na tel twrp najnowsze i z niego postawic miui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xposed dostałem bezpośrednio od kolegi więc zaufałem. 

Ale nie ważne. Czy mogę wgrać pliki z miui na kartę SD? bo już to zrobiłem ale w recovery nie widzi karty SD. Ewentualnie jakbyś mógł to lepiej rozpisać lub którego poradnika użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam. Sytuacja uratowana. Tym razem spróbuje z tym wsm.

Wybacz, nie doczytałem, że masz V5. U mnie na V6 WSM nie działa, za to Xposed - tak (nie powoduje bootloopa). Rzeczywiście, WSM jest lepiej przystosowane...

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu na polski rom zauważyłem że widżety z godziną mają problem z aktualizacją. Pogoda jest na bieżąco, ale godzina potrafi być do tyłu i o 20h. Testowałem już kilka różnych i problem się powtarza. Strasznie irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...