Skocz do zawartości

Mi True Wireless Earbuds Basic przerywaja


Wacha

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Kilka dni temu kupiłem słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic i mam z nimi pewien problem. Po sprawowaniu i włączeniu muzyki kiedy schowam telefon w kieszeni albo odłożę gdzieś a sam zaczynam się ruszać po chwili słuchawki mają sekundowe przerwy. Czasami lewa, czasami obie. Momentami wystarczy że telefon przytrzymam przyciśnięty do ciała i wtedy ten sam problem. Nie ma znaczenia czy telefon od słuchawki jest metr czy kilka centymetrów. Próbowałem przy włączonym/wyłączonym wifi bo czytałem że to może być problem. Parowalem słuchawki kilku krotnie i tu dziala ok, bluetooth znajduje prawa słuchawkę i ładnie grają obie. Jeśli istotny jest telefon to Redmi Note 8T.

Będę wdzięczny za pomoc bo nie chciałbym ich oddawać na gwarancje bo mam wrażenie że jakiś problem jest z BT a pomijając przerywanie słuchawki grają super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ,borykam się z podobnym problemem.  Jest to pierwszy problem ,słuchawki są dobrze z parowane, grają. Niestety prawie cały czas przerywaja. Sprawdzone z różnymi telefonami i tabletem problem na wszystkich ten sam. Tak jakby  słuchawki gubiły między SOBĄ połączenie. Próbowałem różnych sposobów na resetowaniu zestawu włącznie. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu czy pozostaje zwrócić do sklepu.... 

Drugi problem to słuchawka z oznaczeniem R (prawa) na testach stereo z YouTube grają odwrotnie R ma lewy kanał ,L prawy...wydaje się że np po resecie po włączeniu słuchawek do parowania zawsze miga się lewa ,bo telefon nie wykrywa czy to prawa czy lewą tylko widnieje napis 'Mi True Wireless Earbuds Basic". Jeżeli paruje tylko prawą to po włączeniu lewej i tak przejmuje pierwszeństwo i kanały są odwrotnie...

Sprawdzałemwielokrotnie... Jest to problem szczególnie przy oglądaniu filmów... 

Jeżeli nie ma rozwiązania tych problemów pozostaje zwrócić.... I raczej nie wymienić , jak już grają to jakość dźwięku nie jest najlepsza. Kupiłem za opiniami ,że dźwięk bardzo dobry, ale nie jest pusty bass ,za dużo środka...

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...