Majkel_l

Dźwięk bez powodu mi9

Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu mój mi9 wydaje dźwięk, który brzmi jak gwizdek pociągu, bez żadnego powiadomienia lub jakiegokolwiek innego widocznego powodu, usunąłem wszystkie aplikacje które zainstalowałem od czasu wystąpienia tego dźwięku. Jest to bardzo irytujące ponieważ dźwięk ten występuje również w trybie cichym i to w najgłośniejszy możliwy sposób (mimo że utrzymuje wszelkie dźwięki na niższym poziomie). Jak się go pozbyć?

Edited by Majkel_l

7 minut temu, Majkel_l napisał:

dźwięk ten występuje również w trybie cichym i to w najgłośniejszy możliwy sposób (mimo że utrzymuje wszelkie dźwięki na niższym poziomie)

Podobny dźwięk działający również przy wyciszonym jest jak szukasz telefonu opaską, czy zegarkiem. Nie masz niczego takiego i aplikacji MiFit?

• Thanks 1

2 godziny temu, FromWP napisał:

Podobny dźwięk działający również przy wyciszonym jest jak szukasz telefonu opaską, czy zegarkiem. Nie masz niczego takiego i aplikacji MiFit?

Posiadam aplikację Fitcloud, jednak nie miała ona pozwolenia na dźwięk. Usunąłem ją, zobaczę czy to coś pomoże. Dzięki za odpowiedź.

2 godziny temu, Majkel_l napisał:

Posiadam aplikację Fitcloud, jednak nie miała ona pozwolenia na dźwięk. Usunąłem ją, zobaczę czy to coś pomoże. Dzięki za odpowiedź.

Mi się sugeruje jedna rzecz xd jak byłem dawniej w pewnej sieci to podczas roamingu jak telefon przeskakiwał to też miałem dzwiek powiadomienia. Chwilę szukałem by to złapać bo powiadomienie szybko znikało. W ustawieniach bodaj aplikacji telefon wyłączyłem powiadomienie na ten temat.

Dnia 19.01.2020 o 18:40, stereo0 napisał:

Mi się sugeruje jedna rzecz xd jak byłem dawniej w pewnej sieci to podczas roamingu jak telefon przeskakiwał to też miałem dzwiek powiadomienia. Chwilę szukałem by to złapać bo powiadomienie szybko znikało. W ustawieniach bodaj aplikacji telefon wyłączyłem powiadomienie na ten temat.

Właśnie telefon potrafił leżeć na biurku już dłuższy czas i nagle się odezwać. Tylko się zastanawiam czy strefy zależą od lokalizacji telefonu czy satelit

Aktualnie po usunięciu aplikacji fit nie odzywał się jeszcze, więc możliwe, że ona była przyczyną.

Guest
This topic is now closed to further replies.