Skocz do zawartości

Mi 9 Lite bootloop


Kokodzambo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na załączonym wideo.

1. Wgrałem LineageOS, ale nie mogłem uzyskać połączenia z siecią, więc przywróciłem kopię zapasową przez TWRP

2. Telefon uruchamiał się tylko do TWRP, które było zaszyfrowane i nie chciało ode mnie hasła

3. Próbowałem kilka razy uruchomić TWRP ręcznie i przez fastboot, ale nie udało się wywołać tego "właściwego"

4. Telefon wyłączył się i od tamtej pory tak mruga, gdy podłączę go do ładowarki/PC lub spróbuję go włączyć ręcznie. Komputer go nie widzi, nie udało mi się wejść w EDL.

Co robić, jak żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wejść do EDL, ale MiFlash wywala błąd "write timeout maybe device was disconnected", na który nie widzę rozwiązania. Próbowałem wgrywać MIUI 10 i MIUI 11, ale bez rezultatów.

EDIT:

Za którymś podejściem udało się rozpocząć procedurę, ale dostałem taki komunikat: https://pastebin.com/6UgeakYd . MiFlash wywala błąd:

賬號登錄成功

設備已開店查找手機, 請關閉後再刷機

退出登錄

Ale z tłumacza wychodzi bełkot. Moje konto niby przechodzi pomyślnie autoryzację, bo wcześniej mam 當前電腦已綁定, 可以開始刷機.

Edytowane przez Kokodzambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wejść do EDL, ale MiFlash wywala błąd "write timeout maybe device was disconnected", na który nie widzę rozwiązania. Próbowałem wgrywać MIUI 10 i MIUI 11, ale bez rezultatów.
EDIT:
Za którymś podejściem udało się rozpocząć procedurę, ale dostałem taki komunikat: https://pastebin.com/6UgeakYd . MiFlash wywala błąd:
賬號登錄成功
設備已開店查找手機, 請關閉後再刷機
退出登錄
Ale z tłumacza wychodzi bełkot. Moje konto niby przechodzi pomyślnie autoryzację, bo wcześniej mam 當前電腦已綁定, 可以開始刷機.
Wygląda na to, że nie masz sterowników i komputer nie rozpoznaje urządzenia wejdź do menadżera urządzeń i sprawdź czy masz urządzenie o nazwie "Qualcomm HS-USB QDLoader 9008-ta"

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki się zgadzały. Menadżer urządzeń pokazywał, to co trzeba było. Skontaktowałem się z gościem, który robi takie rzeczy zdalnie. Zapłaciłem 120 złotych, więc 80 złotych mniej niż kosztowałaby zabawa z serwisem. Potrzebny był mi jedynie śrubokręt, spinacz i kabel USB, aby wejść w EDL, więc nic wielkiego.

Pora na wgranie Xiaomi.eu, a z LineageOS chyba dam sobie na chwilę obecną spokój ;P Redmi 4A, 4X i 5 Plus były znaaacznie mniej problematyczne w zabawie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...