Skocz do zawartości

Nc+ Go a pilot mibox


przemeks19

Rekomendowane odpowiedzi

WWitam..

 

Jak mam to zrobic?? Znalazłem instrukcje na internecie i wpisałem dokładnie adres:

HTTPs://mbebe.github.io/bloomqvist

 

I wyskakuje mi komunikat że jest brak połączenia z siecią.

O co kaman?

4 godziny temu, adi1 napisał:

Właśnie tego poradnika używałem... Wpisywałem 5 razy adres i nie da rady... Cały czas błąd sieci

Edytowane przez przemeks19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przed chwilą odpaliłem ponownie Kodi na TV Sony I spróbowałem włączyć wtyczkę NC+Go, ale wystąpił błąd. Wszedłem do ustawień wtyczki, dałem aby aktualizował, choć nie ma nowszej wersji. Nastąpiła reinstalacja i wtyczka zaczęła działać

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zuku1786 napisał:

Przed chwilą odpaliłem ponownie Kodi na TV Sony I spróbowałem włączyć wtyczkę NC+Go, ale wystąpił błąd. Wszedłem do ustawień wtyczki, dałem aby aktualizował, choć nie ma nowszej wersji. Nastąpiła reinstalacja i wtyczka zaczęła działać emoji16.png

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

potwierdzam, działa, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To Ja sie dolacze tutaj tez.

Widze, ze piszecie, ze udalo Wam sie zainstalowac apke Canal+ na MiBoxie - Ja probuje regularnie co kilka tygodni - bez skutku. Pobieram wszelkie mozliwe wersje z sieci (w Aptoide TV jej nie ma) - zawsze wywala roznej maści błędy przy instalacji albo przy próbie włączenia aplikacji.

Jezeli macie i działa to podrzuccie prosze działający APK albo jakiś namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dokładnie zachęcam poprzednich użytkowników Nc+GO do instalacji aplikacji Canal+ ze sklepu Play.

Z początku byłem rozczarowany MiBoxem że nie można zainstalować Nc+GO ale teraz przyznam że nowa aplikacja jest o wiele lepsza i stabilniejsza.

 

Mam tylko jedno pytanie do użytkowników korzystających z aplikacji Canal +

Mam na pulpicie startowym podpięty skrót Aplikacji Canal + oraz z boku listę ulubionych kanałów. Nie wiem dla czego po wybraniu ulubionego kanału pojawia się komunikat "nie można teraz tego otworzyć" Muszę za każdym razem klikać na ikonę aplikacji i przechodzić do zakładki ulubione :(

Aplikacja WP pilot działa poprawnie, wybieram ulubiony kanał klikam i jest a w Calanl + wyskakuje błąd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie niestety box sam wymusil aktualizację do androida  9 pare dni temu !!!! cały rok broniłam się przed aktualizacją bo wszystko mi działało i box był idealny. Niestety po aktualizacji WYMUSZONEJ I SAMOCZYNNEJ juz pierwsze kwiatki. NC + GO apka dziala ale po kliknięciu kanału do oglądania gasnie. Nowa apka canal + instaluje się ale legalne haslo ktore posiadam do nc+ go nie działa w canal + apce....także mam pooglądane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...