Skocz do zawartości

Mi True Wireless Earbuds - problem z ładowaniem.


Locdog

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem tych słuchawek i od początku był problem z ładowaniem prawej słuchawki. Gdy słucham na nich ponad godzinę to bateria spada do 60%, a potem w 10 minut spada do 10% i słuchawki wyłączają się. Podczas ładowania wyraźnie widać, że problem szybkiego rozładowania dotyczy tylko prawej słuchawki gdyż ładuje się ona dłużej od lewej a podczas słuchania jako jedyna sygnalizuje rozładowanie baterii. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu czy oddać je do naprawy?

Edytowane przez Locdog
Błąd w tytule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam podobny problem z dotykowymi "Mi True Wireless". Prawa słuchawka rozładowuje się jakieś 4-5 razy szybciej od lewej. Nawet będąc w etui. Często mam taką sytuację, że etui jest naładowane w 100% i jest nieruszane cały dzień. Po tym czasie, po uruchomieniu słuchawek, prawa jest prawie całkowicie rozładowana, lewa ma 100% energii. Podczas słuchania, kiedy zaczynam i obie słuchawki mają 100% energii, prawa rozładowuje się w ciągu 1-1,5 godziny, gdzie lewa wskazuje nadal jakieś 70-80% naładowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po pół roku ich użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że te słuchwaki to jest gówno. Jedno wielkie i chińskie gówno.

Nikt z Xiaomi nie raczy tu nawet zajrzeć i coś doradzić.

Dobrze, że pożegnałem się z tą firmą. Ze słuchawkami jak i ze smartfonem, który od ponad pół roku nie ma żadnej aktualizacji.
 

Edytowane przez Locdog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...