Skocz do zawartości

MIUI 20.1.16/21


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
28 minut temu, Orjon napisał:
Zmieniałes jakiegoś fingerprinta? Inni z Mi 9T Pro też tak mają?

Nie zmieniałem nic. Na forum xiaomi.eu też piszą o tym samym..Ponoć fingerprint się zmienił.  

 

P.S orjon było coś naprawiane z lagami animacji przejścia między pulpitami? Bo u mnie właśnie występują a szczególnie gdy przechodzę z pulpitu asystenta na główny pulpit.

 

Ogólnie coś się zmieniło bo wyłączenie HW w opcjach programisty powoduje że nie działa skaner linii papilarnych wcześniej tak nie było.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=29619]Orjon[/mention] na Mi9 SafetyNet też fail - informacyjnie.

Ponadto lagi zamiast się zmniejszyć przybrały większe "rozmiary".

Czyli czekamy na V3.

[mention=45737]Bartos[/mention] a nie masz najzwyczajniej ubrudzonego gniazda USB?

Właśnie na mi 9T pro też lagi są przy przejściach pomiędzy pulpitami.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bartos napisał:

Dobra, na oryginalnym kablu i ładowarce, indukcja nie działa, ale po kablu telefon ładuje się w trybie wolnym. na zablokowanym ekranie na tej animacji ładowania nie mam ani napisu charge turbo, ani ikonki szybkiego ładowania. Wina romu? 

Może ktoś napisać czy jest jakaś ikonka piorun od szybkiego ładowania po kablu? na zablokowanym telefonie na tej animacji.

Laduje na tym romie na tym oryginalnym talerzyku od xiaomi i sa 2 pioruny. Ladowarka oryginalna z szybkim ladowaniem mdy-10-eh (nie z pudelka) Szybkie ladowanie dziala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależnie jaki dzwonek timera ustawie to mam jakiś dźwięk cymbałów.
U mnie to samo, i ten sam efekt przy powiadomieniach SMS, brak reakcji na zmianę.
Dodatkowo cicho słychać rozmówców, nie działa przesyłanie ekranu. Możesz powiedzieć jak u Ciebie z tym?

Wysłane z Redmi Note 7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na global EU tez brak szybkiego ładowania
Jak wróciłeś na wersję globalną? Zawsze korzystałem z wersji MIUI Polska, ale tym razem jest zbyt dużo błędów o których pisałem wcześniej, 3h SoT to już w ogóle tragedia..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, danioRM napisał:

Jak wróciłeś na wersję globalną? Zawsze korzystałem z wersji MIUI Polska, ale tym razem jest zbyt dużo błędów o których pisałem wcześniej, 3h SoT to już w ogóle tragedia..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Zawsze instaluje na czysto przez Miflash. Ściąg rom dla fastboot i zainstaluj przez miflasch, z opcją clean all 

https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?guide=2

miflash https://www.xiaomiflash.com/download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/24/2020 at 10:59 AM, Muzyk said:

Dziwny ten mój Xiaomi, wrzuciłem V2, cts:fail a gpay dziala emoji23.pngemoji2357.png

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

 

On 1/24/2020 at 11:52 AM, QBAQ said:

@Muzyk u mnie też płatność GPay przeszła bez gadania :-)

U mnie do wczoraj też działało pomimo, że CTS profile się nie zgadzał, jednak dziś nad ranem dostałem komunikat, że nie mogę już dłużej płacić telefonem. Zaktualizowałem do V3 i wciąż nie można, więc wróciłem do Magiska i sprawdzonego modułu SafetyNet patch. Teraz działa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do wczoraj też działało pomimo, że CTS profile się nie zgadzał, jednak dziś nad ranem dostałem komunikat, że nie mogę już dłużej płacić telefonem. Zaktualizowałem do V3 i wciąż nie można, więc wróciłem do Magiska i sprawdzonego modułu SafetyNet patch. Teraz działa  
U mnie po pierwszej płatności druga nie przeszła. Za to na v3 lata elegancko

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 8 ponownie szarpie animacja w wejściu w foldery na pulpitach.
Niby szybki procek a ciągle wygląda to gorszej niż na budżetowym samsungu bądź nokii.
Dodatkowe lagi przy przewijaniu z pulpitu do asystenta
 
Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Ja tak miałem na v1, v2 a na v3 wydaje sie być lepiej ale na miuipolska stable 11.0.5 animacje były bardzo płynne oprócz otwierania folderów.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muzyk ja cały czas myślałem, że my tu mówimy o czystym romie bez roota, a ty mi takie rzeczy, że Magiska masz.... ;)  Z Magiskiem to płatności zawsze mi działają, ale to się wiąże z tym, że masz już root i trzeba kombinować z ukrywaniem go przed aplikacjami i takie tam...Żadna filozofia - płatności z Magisk działają, mi chodziło o to, że płatności działały bez żadnej ingerencji kiedyś na romach Xiaomi.eu, niestety po którejś aktualizacji przestały i do tej pory myślałem, że jedynym wyjściem jest właśnie Magisk. Ale o dziwo ostatnio zaczęły działać ponownie, tylko szkoda, że tak krótko ;) Osobiście wolałbym nie mieć roota, bo nie jest mi do niczego potrzebny, więcej z nim problemów niż korzyści, jednak bez możliwości płacenia przez NFC, telefon wydaje mi się "biedny", dlatego wciąż używam Magiska. Kart ze sobą nie noszę, a telefon zawsze, dlatego też możliwość płacenia nim, to absolutnie niewątpliwa zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orjon jest szansa żeby zmienić AoD tak żeby automatycznie wygasało w ciemności albo w kieszeni gdy zaplanowane jest włączanie i wyłączanie AoD a po podniesieniu lub zrobieniu się jasno w otoczeniu AoD wyświetlało się ponownie? W miuipolska stable tak jest i wydaje mi się że jest to wygodniejsze.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym innym motywie niż domyślny ( każdy inny ekran blokady) dubluje powiadomienia z whatsappa.
Ktoś ma jeszcze ten problem? Ewentualnie jak go rozwiązać? Nie sprawdzałem jeszcze jak z innych aplikacji
Na szarpanie animacji polecam przesiadkę na poco launcher[emoji3

]21ba0e0dd24b4c65bd15bc6d7c04ffd6.jpg0d65d904901963a4aeaec1f5615e1181.jpg

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w chrome przestał działać "Długi zrzut ekranu". Po kliknięciu "Długi zrzut" u góry na ekranie pojawia się "Tworzenie długiego zrzutu" i ekran stoi w miejscu. Wyczyściłem już dane chrome i problem się powtarza. Długi zrzut np. ekranu "Ustawień" telefonu działa prawidłowo. Telefon Mi6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze instaluje na czysto przez Miflash. Ściąg rom dla fastboot i zainstaluj przez miflasch, z opcją clean all https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?guide=2 miflash https://www.xiaomiflash.com/download/ 

 

 

Dzięki, w wolnym czasie trzeba będzie zainstalować stabilną wersję.Poniżej ss z zużycia baterii, wygląda na problem z Deep Sleep, nie? Można coś zrobić czy nie ma sensu się bawić?  

 

 

1.873d1310ac5547b228b655dc11a1fa7c.jpg1e9100000c5876e733e7dc303532349c.jpgc71c025d39d052d1a98acf9665402bb7.jpg

2.5d29835523392f637604b5dabf2d56a9.jpg2c56b9b623c9eba5774988d7cca5189b.jpgaddb04d6e4fb43947abd741bed899575.jpge05abb5b135161e395668bee830e666c.jpg

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...