Skocz do zawartości

MIUI 20.1.16/21


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Klosiak napisał:

Na Mi6 bateria leci w dół bardzo szybko. Reszta działa w porządku ale prądożerna ta aktualizacja ;)

na mi9lite tez, niby system niezoptymalizowany. U mnie od 100% do 20% w 12h, przy czym ekran to 2,5h, wifi 2h, 5minut rozmów, deepsleep 8h,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Aktualizacja 20.1.21 właśnie idzie na serwery (tylko Android 10).

Po aktualizacji, jeśli będziecie mieli komunikat "Wyczyść dane tej aplikacji w Ustawienia > Aplikacje systemowe i spróbuj ponownie", wyczyście dane aplikacji Poczta. Maile w tej aplikacji niestety będą musiały zostać dodane od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać dostosowują powoli wszystkie aplikacje do zmiany motywu, kiedy zmieni się on w telefonie. To akurat było do przewidzenia, taki trend, jak kiedyś ten cały śmieszny "material", większość aplikacji została dostosowana czasem na siłę, nic nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Nadal nie działa ekran bezprzewodowy, mógłby ktoś potwierdzić. Chciałem obejrzeć sobie zdjęcia z podróży na TV, a tu niespodzianka...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka




Potwierdzam na RN7 to samo. Zobaczę czy aktualizacja z 21 to naprawia, ale dopiero wieczorem.

Wysłane z Redmi Note 7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon można w jakiś sposób zainstalować/podmienić przeglądarkę na tą z poprzednich wydań?

Przecież to jest żart, bo wygląda na to że został na sztywno włączony tryb nocny tak de facto - to nawet nie jest ciemny motyw. Mnóstwo stron jest nieczytelne. Nie chcę zmieniać przeglądarki, bo tę polubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, wersja 20.1.21 ma Widevine L1 oraz naprawiony Netflix   Jak na razie nie widzę żadnych problemów, ale dopiero co zainstalowałem, Magisk wraz z płatnościami GPay działa, być może coś wyjdzie później, zobaczymy...

 

Zastanawiam się czemu mamy różne fingerprinty.

[mention=29619]Orjon[/mention] masz pomysł z czego to wynika?d4e07fb4f83f8c8f9a2d49bfd56fc78d.jpg

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja używam Magiska, potrzebuję działające płatności, tylko ten sposób działa póki co.
Który moduł? Bo u mnie płatności śmigają bez żadnego, ale dla L1 bym pokombinował

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Kolega ustawił sobie inny z Huaweia jakimś modułem w Magisku najwyraźniej.
L1 jest zwiazane z fingerprintem czy z czymś innym?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muzyk jaki masz model Mi9, bo albo ktoś czegoś nie mówi tu, nie wie, czy o co chodzi ? Mówimy o tych samych płatnościach GPay, czy jakąś inną aplikacją bankową ? GPay z tego co wiem działa z xiaomi.eu tylko przy pomocy triku z Magiskiem i modułem Safety Patch. Nie da się raczej wymusić za pomocą żadnego z modułów Magiska L1 Widevine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muzyk jaki masz model Mi9, bo albo ktoś czegoś nie mówi tu, nie wie, czy o co chodzi ? Mówimy o tych samych płatnościach GPay, czy jakąś inną aplikacją bankową ? GPay z tego co wiem działa z xiaomi.eu tylko przy pomocy triku z Magiskiem i modułem Safety Patch. Nie da się raczej wymusić za pomocą żadnego z modułów Magiska L1 Widevine.
Nie mam modułu, gpay działa od dawna, kiedyś zmieniałem uprawnienia dla któregoś pliku i już tak zostalo nigdy nie miałem problemu z płatnościami

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam modułu, gpay działa od dawna, kiedyś zmieniałem uprawnienia dla któregoś pliku i już tak zostalo nigdy nie miałem problemu z płatnościami

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Ha, a to ciekawe... Owszem działało kiedyś, ale po którejś aktualizacji przestało, co właśnie zmusiło mnie do użycia Magiska, żadne inne metody nie skutkują, ale to jesteś chyba jedynym przypadkiem gdzie GPay działa u ciebie ze zdjętą blokadą bootloadera bez żadnych kombinacji. A chodziło mi o model twojego Mi9 nie moduł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a to ciekawe... Owszem działało kiedyś, ale po którejś aktualizacji przestało, co właśnie zmusiło mnie do użycia Magiska, żadne inne metody nie skutkują, ale to jesteś chyba jedynym przypadkiem gdzie GPay działa u ciebie ze zdjętą blokadą bootloadera bez żadnych kombinacji. A chodziło mi o model twojego Mi9 nie moduł.
6/128 z mihome.pl

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca teraz na 26 jest L1 a tydzień temu miałem L3


https://framapic.org/5PAqwRjJunwO/7YOuZKGUCvXp

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka


Tak też mam L1:) przeszedłem z wersji stabilniej i jak na razie wszystko działa tylko szarpie mi trochę animację przejścia pulpitu a raz na czas przy otwieraniu i zamykaniu folderu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Muzyk said:

Świetnie, ale my rozmawiamy o Mi9 a nie o redmi K20 emoji6.png
 

Już nie. Znów zostałem obdzielony warnem, że niby spam... Przypominam jednak, że temat o płatnościach, który tutaj chwilę ciągnęliśmy dotyczy dokładnie tej wersji romu, nie widzę więc sensu prowadzenia tej dyskusji w innym niż ten właśnie dział, no ale moderacja ma inne zdanie, dlatego poobserwuję sobie tylko ciekawostki jakie tu się pojawiają ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie nie działa wygaszanie AoD gdy jest ciemno? Na stable było tak że AoD świecił się cały czas ale jak było ciemno czy był w kieszeni to się wyłączał dopiero jak się ruszyło telefonem to się podświetlał a teraz świeci się cały czas nawet w ciemności. Można ustawić żeby po 10 sekundach się wyłączył ale żeby się podświetlił znowu trzeba tapnąć w ekran.

I pytanie do użytkowników Mi 9T pro/K20 pro. Czy u was też występują lagi animacji? Przy przechodzeniu między pulpitami i czasem przy wchodzeniu do folderu.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...