Skocz do zawartości

Lekkie klatkowanie w przeglądarce WWW


jaris2

Rekomendowane odpowiedzi

Ok czy w przypadku np Samsunga a40 mogę się spodziewać podobnych problemow? Szczerze mówiąc byłem przekonany że technologia jest już tak zaawansowana że nie trzeba zwracać uwagi na wydawałoby się blacha sprawę jaka jest płynność przeglądania 

Edytowane przez jaris2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jaris2 napisał:

Ok czy w przypadku np Samsunga a40 mogę się spodziewać podobnych problemow?

Raczej większych, w A 40 wszystko zamula. Dodatkowo czytnik palca działa tragicznie. Można używać dowolnej przeglądarki, są takie które działają lepiej od chroma, czy tej od Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, FromWP napisał:

Samsunga jest ok, ale szybsza, lżejsza i z własnym blokowaniem reklam np. Via browser.

Pobawiłem się parę minut tą przeglądarką i powiem, że rzeczywiście jest zauważalnie szybsza od Samsunga. Chyba zacznę z niej korzystać jako z tej "głównej". Już kiedyś ją testowałem, od tamtego czasu trochę się na lepsze zmieniło jeśli chodzi o opcje ustawień, ale dalej jest jedno co mnie denerwuje, a mianowicie chodzi o stronę główną przeglądarki, gdzie można sobie zapisać strony internetowe, żeby był szybszy później do nich dostęp (taka sama funkcja jest w przeglądarce Samsunga). Dalej zamiast ikonki z grafiką danej strony internetowej jest tylko pierwsza literka tej strony, może to jest jakiś mało znaczący problem, ale jednak taka ikonka zdecydowanie ułatwia znalezienie strony i wizualnie to ładniej wygląda. To samo jest zresztą w kategorii zakładki, tam w ogóle nie ma żadnych ikonek i jak ktoś ma sporo zapisanych różnych stron internetowych, to można się wtedy łatwo pogubić. Jest to wkurzające. Nie wiem też za bardzo po co dają możliwość zmiany tła ekranu startowego, skoro te ikonki zapisanych stron internetowych są wtedy zupełnie nieczytelne. Próbowałem kilka różnych zdjęć dodać i nie ma szans praktycznie nic nie widać :). Patrząc po tym, że przeglądarka jest "lekka", mam nadzieję, że jest też oszczędna jeśli chodzi o zużycie baterii, ale o tym się przekonam testując ją.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@electro69 idealnych niestety nie ma. Brakuje jej jeszcze pełnego trybu nocnego, aczkolwiek trudno do takiego w samsungowej, czy operze się przyzwyczaić (w amoledach przydatne). Najlepszym tłem jest brak tła (w trybie nocnym), albo coś w miarę jednolitego ciemnego w trybie normalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zmienił(a) tytuł na Lekkie klatkowanie w przeglądarce WWW
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...