Skocz do zawartości
  • 0

Smartfon do 700 PLN dla złotówy - dusigrosza.


tojapiotrek

Pytanie

witam,

Telefon głównie do kontaktu z ludźmi, żadne bzdety typu: rozpoznawanie twarzy, NFC, 10 aparatów.

Byłem już 100% nastawiony na Redmi 8 4/64 GB za niecałe 600 PLN, szczególnie ze względu na baterię 5000 mAh, no ale przypadkiem trafiłem na informację o braku diody powiadomień... Dla mnie tragedia, bo kręcąć się po domu nie będę co 20-30 minut podchodził do telefonu żeby sprawdzić czy przypadkiem ktoś się nie dobijał. I stąd moja prośba, abyście poradzili wujowi co można opłacalnego kupić w przedziale 400-700 PLN? Nie musi to być żadna nowość, mogą być nawet starsze modele, byle występowały w konfiguracji co najmniej 3/32 GB, chociaż wolałbym 4/64.

Redmi Note 8 ma za bardzo wystające aparaty, i zapewne po którymś upadku, nawet w kondonie, ulegną one destrukcji (a przynajmniej szybka).

Redmi Note 8T nie ma diody, więc na pewno odpada. Chyba że będzie obsługiwał Always on Display, ale to musiałby się ktoś wypowiedzieć bo ja się nie orientuję.

Redmi Note 7 chyba chodzi w tych samych pieniądzach co Note 8, więc raczej nie opłaca kupować się starszego modelu kiedy za te same pieniądze można mieć nowy z dłuższym zapewne wsparciem.

Edytowane przez tojapiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...