Jump to content

Nie działa dioda powiadomień, czy w ogóle jest

Bartłomiej R
 Share

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie. Dioda powiadomień nie działa pomimo wszelkich aktywnych ustawień dot. powiadomień w panelu sterowania aplikacjach itd. Nie działa nawet w czasie ładowania. Soft który mam to MIUI Global 11.01. W teście diagnostycznym (wersja jądra) -> Notification light (LED) po dotknięciu pól GREEN lub BLUE nic nie ma żadnej reakcji, nic nie zapala się, żadna dioda - bo rozumiem że to tu właśnie robi się diagnostykę działania diody powiadomień ?? Zresztą w Ustawieniach/Dodatkowych ustawieniach jest suwak dot. Diody powiadomień migającej z czego wnioskuję, że taka dioda w tym modelu MI 9T Pro istnieje ?? Chodzi mi o malutką diodę  która pojawia się/miga np. w modelu mi mix sygnalizując nadejście wiadomości przy wyłączonym ekranie.. Oczywiście restartowałem telefon kilkukrotnie Ktoś coś ?? Pozdrawiam

Screenshot.jpg

Screenshot_.jpg

Edited by Bartłomiej R

A dodatkowym powiadomieniem może być wyświetlenie ikonki na ekranie w trybie AoD lub pulsowanie ekranu. Dioda powiadomień znajduje się na górze wysuwanego aparatu i nie zobaczysz jej patrząc na ekran :P

Edit: tu masz link do AoD na 9T Pro

Edited by Raamboo

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...