Skocz do zawartości

Nie działa dioda powiadomień, czy w ogóle jest


Bartłomiej R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Dioda powiadomień nie działa pomimo wszelkich aktywnych ustawień dot. powiadomień w panelu sterowania aplikacjach itd. Nie działa nawet w czasie ładowania. Soft który mam to MIUI Global 11.01. W teście diagnostycznym (wersja jądra) -> Notification light (LED) po dotknięciu pól GREEN lub BLUE nic nie ma żadnej reakcji, nic nie zapala się, żadna dioda - bo rozumiem że to tu właśnie robi się diagnostykę działania diody powiadomień ?? Zresztą w Ustawieniach/Dodatkowych ustawieniach jest suwak dot. Diody powiadomień migającej z czego wnioskuję, że taka dioda w tym modelu MI 9T Pro istnieje ?? Chodzi mi o malutką diodę  która pojawia się/miga np. w modelu mi mix sygnalizując nadejście wiadomości przy wyłączonym ekranie.. Oczywiście restartowałem telefon kilkukrotnie Ktoś coś ?? Pozdrawiam

Screenshot.jpg

Screenshot_.jpg

Edytowane przez Bartłomiej R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowym powiadomieniem może być wyświetlenie ikonki na ekranie w trybie AoD lub pulsowanie ekranu. Dioda powiadomień znajduje się na górze wysuwanego aparatu i nie zobaczysz jej patrząc na ekran :P

 

Edit: tu masz link do AoD na 9T Pro

 

Edytowane przez Raamboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...