Skocz do zawartości

Jak zmienić Googlowską apkę Telefon i Wiadomości na tą oryginalną z Xiaomi?


basia86222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a czy takie apki będą działać? Czy jest coś jeszcze potrzebne by je uruchomić (framework)? Ja chciałem kupiś Redmi 8 ale widzę tam Kontakty i smsy od googla. Głównie zależy mi na nagraniu rozmów. Swoją drogą nie po to kupuję telefon z miui by mieś tam aplikacje z googla inaczej bym kupił czystego androida. To jakiś idiotyzm bo za kilka lat okaże się że z miui zostało kilka procent a reszta apek to googlowskie. basia86222 dałaś radę ? z apką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego zrobić z poziomu telefonu.

Jeśli moderator może to byłabym wdzięczna.

Chodzi mi Jak zmienić Googlowską apkę Telefon i Wiadomości na tą oryginalną z Xiaomi?

 

Oraz ściągłam z apkkmirror tą apkę ale nie działa.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Screenshot_2020-01-13-17-38-47-606_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Jak zmienić Googlowską apkę Telefon i Wiadomości na tą oryginalną z Xiaomi?
1 godzinę temu, basia86222 napisał:

Chodzi mi Jak zmienić Googlowską apkę Telefon i Wiadomości na tą oryginalną z Xiaomi?

Nie da się zamienić (podmienić). O aplikacji wiadomości z Miui można zapomnieć, nie działa. Jedynie dialer i kontakty działa, ale używany tylko do dzwonienia, bo nie da się go ustawić jako domyślnego. Ten googlowy musi zostać do odbierania połączeń. O nagrywaniu rozmów też można zapomnieć, nie zadziała prawdopodobnie z żadną zewnętrzną aplikacją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
8 godzin temu, WD40 napisał:

@funfellWbrew pozorom nie jest to takie trudne. Daje za to sporo frajdy. Zwłaszcza widząc wynik końcowy. To nie tylko to, że masz podmienione kilka aplikacji systemowych. Cały telefon zachowuje się o klasę lepiej, niż ma stocku.

Z tym się muszę zgodzić @funfell jak wgrasz, to nie będziesz chciał wrócić do Global/EEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, zwłaszcza jak się wstydu najesz, nie mogąc zapłacić w sklepie, albo w banku jak zobaczą, że telefon nie spełnia podstawowych zabezpieczeń i w tedy zacznie się szukanie magisków i czytanie o ukrywaniu przed aplikacjami odblokowanego bootloadera itp i tak co jakiś czas i co rusz jakieś problemy z tym związane. Dziękuję postoję.

 

Każdy musi sam rozważyć na czym mu bardziej zależy.

Edytowane przez wajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...