Skocz do zawartości

Mi Fit nie pokazuje treningów


apiekus

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Od jakiegoś czasu mam problem z moim Mi Band 4 albo z aplikacją Mi Fit. 

Sytuacja wygląda tak. Odpalam trening, dajmy na to spacer (obojętnie czy z poziomu aplikacji Mi Fit czy Mi Banda). Trening sobie trwa, trwa. W końcu go kończę i ślad po nim ginie, nie zapisuje się trasa (dostęp aplikacji do lokalizacji włączony) tylko zwyczajnie ilość kroków jaką przeszłam (zupełnie jakbym nie odpalała funkcji trening. Problem jest obecny od jakiegoś czasu. Mi Fit jest używane na telefonie Redmi Note 8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Papa Smerf napisał:

Zapisuje telefon jak masz go przy sobie i włączony GPS/lokalizację a opaska tylko ilość kroków, spalone kalorie, dystans...GPS ma Amazfit BIp i któraś z opasek Huawei.

 

To skrót myślowy... Mi Fit na telefonie uruchomione. W czasie treningu pokazuje trasę, kroki i inne parametry. Po zakończeniu i zapisaniu trening "ginie". W Mi Fit nie ma o nim danych (jako o treningu), nie ma zapisanej trasy, ilości kroków, spalonych kalorii, tętna. Jakby jednostki treningowej nie było. Tylko ogólne dane z aktywności danego dnia. A zanim problem się pojawił, w Mi Fit, było napisane dajmy na to: 1 trening... Można było wejść, zobaczyć przebytą trasę i inne wartości dotyczącej tej właśnie aktywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

mam ten sam problem. dzisiaj uruchmiłam trening jazda na rowerze z poziomu opaski. po przejechaniu około 10 km zakonczyłam trening na opasce. wszystko ładnie pokazało dystans czas itp. następnie po odpaleniu aplikacji miFit i zsynchronizowaniu sie opaski z telefonem nie pokazał się mój trening. nie ma go także w "pokaż więcej" :( opaska sparowana z telefonem redmi note 8t

 

Edytowane przez Nataszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...